شهریار‌مغانلو:امشب راحت می‌خوابم

شهریار-مغانلو-امشب-راحت-می-خوابم

شهریار مغانلو، مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیام‌های هواداران به من انگیزه داد امیدوارم که بتوانم دلشان را شاد کنم.


به گزارش الفباخبربه نقل از تسنیم، شهریار مغانلو در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس در خصوص عقد قرارداد با این تیم گفت: خیلی خوشحالم، بالاخره می‌توانم بعد از یک ماه امشب راحت بخوابم. در این یک ماه خیلی سختی کشیدم و امیدوارم که بتوانم برای باشگاه بزرگ پرسپولیس مثمرثمر باشم.
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه هواداران پرسپولیس خیلی منتظر پیوستن او به این تیم بودند، خاطرنشان کرد: من هواداران پرسپولیس را خیلی دوست دارم. پیام‌های آنها در این مدت این انگیزه را به من داد که برای باشگاه بزرگ پرسپولیس بازی کنم. امیدوارم که بتوانم دل هواداران را شاد کنم.
وی در پاسخ به این سوال که چه اهدافی در پرسپولیس دارد؟ عنوان کرد: همه سعی و تلاشم را می‌کنم و تنها قولی که می‌توانم بدهم این است که از جانم مایه بگذارم تا دل هواداران پرسپولیس راشاد کنم.
مغانلو در خصوص اینکه از چه زمانی در تمرینات پرسپولیس شرکت خواهد کرد، تصریح کرد: ان‌شاءالله از فردا یا پس فردا در تمرینات پرسپولیس حاضر خواهم شد.

 

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بنر بانک سامان بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز