آخرین اخبار

گام نخست در مسیر تعالی سازمانی را برداشتیم

گام-نخست-در-مسیر-تعالی-سازمانی-را-برداشتیم

مدیر تعالی بیمه تعاون، ضمن ابراز خرسندی از موفقیت این شرکت در اخذ تاییدیه لازم از سوی تیم ارزیابی و دبیرخانه جایزه ملی تعالی سازمانی، دریافت گواهی نامه تعالی را به عنوان پله نخست حرکت بیمه تعاون به سمت تعالی سازمانی که نظامی فراگیر در سطح شرکت است قلمداد کرد.


به گزارش الفباخبر به نقل ازدنیای بانک، دکتر مریم سلماسی، پیرامون دریافت گواهی تعالی سازمانی در هجدمین جایزه ملی تعالی سازمان و با اشاره به اینکه این گواهی بر اساس مدل ملی تعالی سازمانی و از سوی سازمان مدیریت صنعتی به شرکت هایی که در مسیر رشد متوازن سازمانی تعهد خود را با آموزش، اجرای خودارزیابی و اجرای پروژه های بهبود سازمانی اثبات نمایند اعطا می شود گفت: از ابتدای سال جاری بر آن شدیم تا با هدایت مدیریت عامل و به منظور حرکت هرچه بیشتر شرکت در مسیر سازمان های موفق ضمن پیاده سازی این مدل در فرایند ارزیابی این جایزه حضور داشته باشیم.
سلماسی ادامه داد: بر این اساس تمامی مدیران در سطح شرکت و معاونان مدیران و روسا سازمان در ستاد مرکزی، دوره آشنایی با الگوی تعالی سازمانی را گذرانده و در پی آن اثربخشی برگزاری دوره نیز مورد سنجش و کنترل قرار گرفت.
وی افزود: پس از گذراندن این مراحل، از سوی هر یک از مدیریت ها خودارزیابی صورت گرفته و ضعف ها، چالش ها، نقاط قوت و فرصت های واحدها شناسایی شد که در پی آن فرایند اولویت بندی پروژه های بهبود انجام و مواردی در دستور کار قرار گرفت.
مدیر تعالی بیمه تعاون مطرح کرد: در نظر داریم در سال آینده برای دریافت درجات بالاتری از سطوح جایزه ملی تعالی سازمانی اقدام کنیم و این حرکت با هدف تامین هرچه بیشتر خواسته های مشتریان، کارکنان، سهامداران، شرکای تجاری و نهادهای نظارتی و عموم جامعه و بهبود خدمت رسانی و ارتقای فرهنگ تعالی در تمام ارکان سازمان صورت خواهد پذیرفت.

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بنر بانک سامان بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز