کلیبپ بیمه ملت برای زنگ بیمه در مدارس

کلیبپ-بیمه-ملت-برای-زنگ-بیمه-در-مدارس

امروز، نوزدهم آبان‌ماه 99؛ روز نواخته شدن زنگ بیمه در بین دانش‌آموزان مدارس سراسر کشور است. با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم حضور دانش‌آموزان در مدرسه‌ها؛ و با هدف فرهنگ‌سازی و تعمیم فرهنگ بیمه؛ برنامه‌های «زنگ بیمه» برای این سفیران اثرگذار بیمه یادآوری می‌شود.


با توجه به اعلام بیمه مرکزی و به منظور فرهنگ‌سازی بیمه در جامعه و انجام رسالت اجتماعی،  شرکت‌های بیمه برنامه‌ای به نام «زنگ بیمه» را در مدارس سراسر کشور به نمایش گذاردند.

بیمه ملت نیز با همکاری نمایندگان حقوقی، در استان‌های کرمان و اصفهان عهده‌دار انجام این مهم شد و در تعدادی از مدارس این دو استان، زنگ بیمه توسط بیمه ملت در مدارس به صدا درآمد و کتاب‌های داستانی با موضوع بیمه و دفتر مشق و نقاشی و اقلام فرهنگی از طرف بیمه ملت در بین دانش‌آموزان این مدارس توزیع شد.

بر اساس این گزارش، در آیین «زنگ بیمه» با هدف ورود فرهنگ بیمه به خانواده‌ها و شتاب بیشتر همگانی‌سازی آن؛ مفاهیم بیمه‌ای به شکل ساده در جمع دانش‌آموزان تبیین شد.

از آنجا که آینده روشن کودکان در گرو سرمایه‌گذاری والدین در عرصه بیمه است و باید با استفاده از تمامی امکانات و رسانه‌ها برای تعمیم فرهنگ بیمه و معرفی ظرفیت‌های این صنعت استفاده شود؛ در این آیین، از کودکان و نوجوانان به عنوان «سفیران اثرگذار بیمه» یاد می‌شود.

بیمه ملت همراه و همگام با سایر شرکت‌ها در صنعت بیمه کشور،  در صدد است تا با تداوم برنامه‌های آموزشی و فرهنگی، ضریب نفوذ بیمه در کشور به سطح استاندارد جهانی نزدیک شود.

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه کوثر 2 بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز