آخرین اخبار

با وجدان راحت فقط حقیقت را گفته‌ام

با-وجدان-راحت-فقط-حقیقت-را-گفته-ام

الفباخبر - گروه ورزش: ملی‌پوش اسبق تیم‌ملی والیبال در واکنش به رأی کمیته انضباطی گفت: احساس ندامت ندارم و با وجدان راحت می‌گویم که فقط حقیقت را گفته‌ام.


به گزارش الفباخبر، فرهاد قائمی ملی‌پوش اسبق تیم‌ ملی والیبال که پیش‌از المپیک توکیو اظهارات و اتهامات تندی علیه ولادیمیر الکنو، سرمربی اسبق تیم ملی و فدراسیون والیبال وارد کرده بود روز چهارشنبه با رأی کمیته انضباطی مواجه شد.

طبق رأی کمیته انضباطی فرهاد قائمی از صحبت‌های خود اظهار ندامت و عذرخواهی کرده بود. پس‌از انتشار رأی کمیته انضباطی از سایت رسمی فدراسیون والیبال فرهاد قائمی در پیج شخصی خود متنی را منتشر کرد و بیان کرد احساس ندامت ندارد و با وجدان راحت حقیقت را گفته‌ام.

متن فرهاد قائمی به شرح زیر است: متأسفانه احساس ندامت ندارم و با وجدان راحت می‌گویم که فقط حقیقت را گفته‌ام. البته تمام گفته‌های بنده در مصاحبه‌های بازیکنان و مربیان تیم ملی تأیید شد. همچنین طی مصاحبه‌های متعدد توهین‌های زیادی به من شد که در پاسخ فقط سکوت کردم. با وجود این اتفاقات پذیرفتم که باید کلمات شایسته و رسمی‌تری برای اعلام در رسانه عمومی انتخاب می‌کردم و تنها به‌همین دلیل عذرخواهی کردم و تأکید می‌کنم تمام گفته‌های من در مصاحبه واقعیت بوده و حاضر نیستم به دروغ حقیقت را انکار کنم حتی اگر نتیجه محرومیت از بازی باشد.

منبع: مهر

انتهای پیام

نظرات کاربران

بیمه آسیا جدید بیمه کوثر بیمه پاسارگاد توسعه صادرات بنر بیمه دی بانک توسعه تعاون بانک دی بیمه پارسیان بیمه سینا بیمه حکمت بانک ایران زمین
نرخ سکه و ارز