آخرین اخبار

تشکیل کارگروه برای اجرا مطالبات رهبری در نیروی هوایی

تشکیل-کارگروهایی-برای-اجرایی-کردن-مطالبات-رهبری-در-نیروی-هوایی

الفباخبر - گروه سیاسی: فرمانده نیروی هوایی ارتش با تاکید بر این که در حال حاضر اصلی‌ترین موضوع برای ما اجرایی کردن مطالبات رهبری در حوزه نیروی انسانی است، گفت: در همین راستا باید کار گروه‌هایی را با توجه به توان افراد تشکیل دهیم و هر شخصی با توجه به تخصص و حرفه خود در کارگروه مربوطه مشغول شود.


به گزارش الفباخبر ، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده جدید نیروی هوایی ارتش روز پنجشنبه در نشست با نخبگان این نیرو ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، مبنی بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا گفت: همان گونه که رهبری فرموده اند، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و ما نیز باید یاد این عزیزان را که از جان خود گذشتند تا ما امروز در آسایش و امنیت خاطر زندگی کنیم را زنده نگه داریم و این کارها با همت و وجود پر برکت شما عزیزان به سرانجام خواهد رسید.

وی افزود: کسانی که با دل و جان برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نیروی هوایی الهی فعالیت می کنند شایسته جانفشانی و ایثار  هستند.

سرتیپ واحدی با اشاره به موارد یاد شده در حکم مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در انتصاب خود اظهارکرد: حکمی که رهبر معظم انقلاب به بنده اعطا کرده اند باری بسیار سنگین بر دوش بنده و شما عزیزان است و در این مسیر همه ما  مطیع و مجری اوامر مقام معظم رهبری هستیم تا در موعد مقرر تمامی این  مطالبات را به سرمنزل مقصود برسانیم و انشالله بتوانیم رو سفید شویم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه با بیان اینکه بنده دست برادری به سوی شما عزیزان نخبگان و همکاران گرامی دراز می کنم خاطرنشان کرد: از شما می خواهم تا در این راه دوشادوش هم بایستید و از هیچ چیزی دریغ نکنید و سعی کنید تا با همفکری و همکاری هم طرح هایی که قابل اجرا و ارائه است را عملیاتی کنیم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر اصلی ترین موضوع برای ما اجرایی کردن مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه نیروی انسانی است تصریح کرد: در همین راستا باید کار گروه هایی را با توجه به توان افراد تشکیل دهیم و هر شخصی با توجه به تخصص و حرفه خود در کارگروه مربوطه مشغول شود.

سرتیپ واحدی با بیان اینکه شما نخبگان چشم و چراغ نیروی هوایی هستید گفت: شما باید در راستای ارتقاء سطح علمی نیروی هوایی بکوشید و با کار و تلاش مضاعف جایگزینی برای کار کردن سنتی ایجاد کنید.

وی اظهار کرد: دوران کار سنتی کردن به پایان رسیده است، در جایی که احساس می کنید هنوز سنتی کار می کنیم با ارائه طرح های خود منجر به حذف این مکانیزم سنتی شوید و کارها را علمی به پیش ببرید.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای هم افزایی باید از نظرات نخبگان و صاحب نظران استفاده کرد گفت: بنای کار ما بر این است تا از نظرات همه نخبگان و همکاری با شرکت های دانش بنیان، دانشگاهها، نیروهای چهارگانه ارتش، نیروی های مسلح و دیگر ارگانها استفاده کنیم تا درمسیری که قدم گذاشتیم سربلند بیرون آییم.

سرتیپ واحدی با اشاره به اهمیت به سربازان و کارکنان وظیفه بیان کرد: ما به جوانانمان در نیروی هوایی ارتش اهمیت میدهیم و موجب تقویت روحیه، خودباوری و امید  این عزیزان  خواهیم شد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

بیمه آسیا جدید بیمه کوثر بیمه پاسارگاد توسعه صادرات بنر بیمه دی بانک توسعه تعاون بانک دی بیمه پارسیان بیمه سینا بیمه حکمت بانک ایران زمین
نرخ سکه و ارز