آخرین اخبار

اختصاص 110 میلیون تومان تسهیلات برای ساخت در محدوده بازآفرینی شهری

اختصاص-110-میلیون-تومان-تسهیلات-برای-ساخ

الفبا،:حسین بردبار- معاون وزیر مسکن و رییس شرکت عمران و بازآفرینی شهری ایران در حاشیه نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی در مصلای تهران از اختصاص مجموعا 110 میلیون تومان وام مسکن برای طرح های بازآفرینی شهری خبرداد.


الفبا:حسین بردبار- معاون وزیر مسکن و رییس شرکت عمران و بازآفرینی شهری ایران در حاشیه نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی در مصلای تهران از اختصاص مجموعا 110 میلیون تومان وام مسکن برای طرح های بازآفرینی شهری خبرداد.

  به گزارش الفبا، هوشنگ عشایری در پاسخ به پرسش خبرنگار ما درباره تعداد واحدهایی که دراجرای طرح بازآفرینی شهری درکشور ساخته شده است،گفت: از 10 خرداد ماه امسال که این طرح درکشور آغاز شده است تاکنون 69هزار پروانه ساختمانی دریافت کرده ایم ولی منتظریم که بعد از اختصاص مبالغ وام آنها از سوی دولت، نسبت به پرداخت تسهیلات به این متقاضیان اقدام کنیم. وی اظهار امیدواری کرد که این کار طی هفته جاری یا آینده صورت پذیرد و افزود: درهمین نمایشگاه قرارداد عاملیت پرداخت این تسهیلات را با بانک مسکن منعقد می کنیم.از این 69هزار واحد 25 هزارواحد سهم مردم و توسعه گران است که روی اراضی خودشان احداث کرده اند و 34هزار واحد نیز در اراضی دولتی و شهرداری ها است. وی با یادآوری تعهد شرکت بازآفرینی شهری به ساخت 100 هزار واحد مسکونی در قالب این طرح گفت:4500 میلیارد تومان منابع تسهیلاتی برای این موضوع اختصاص داده شده است که برای هرواحد مسکونی درکلان شهرها 50 میلیون تومان و در سایر شهرها 40میلیون تومان با سود 9درصد بدون سپرده گذاری اختصاص می یابد که این رقم تا سقف 110 میلیون تومان با سود 18 درصد بنا به تقاضا و نیاز توسعه گران قابل افزایش است.
انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه کوثر 2 بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز