آخرین اخبار

ثبات بازار سرمایه اولویت فوری رییس دولت سیزدهم

ثبات-بازار-سرمایه-اولویت-فوری-رییس-دولت-سیزدهم

الفباخبر - گروه بورس: حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی در مراسم تنفیذ که صبح امروز با حضور جمع کثیری از مقامات لشکری و کشوری برگزاری شد، ثبات بازار سرمایه و بورس را به عنوان اولویت فوری دولت اعلام کرد.


به گزارش الفباخبر؛ پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)؛ رییس دولت سیزدهم گفت: به دنبال رفع تحریم‌های ظالمانه خواهیم بود اما سفره مردم به اقتصاد را شرطی نکرده و به اراده بیگانگان گره نزده و  مسائل پیش روی دولت را دنبال خواهیم کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی در ادامه سخنان خود، کسری بودجه، بازار سرمایه و ثبات در این بازار، کنترل تورم و گرانی و کرونا را از مسائل فوری و ضروری عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به موضوع و مسئله آب و برق و بسیاری از نیازمندی‌هایی که امروز وجود دارد، ضمن خسته نباشید به همه دولتمردان دولت دوازدهم، اما کارهایی بسیاری وجود دارد که از امروز و با نگاه به مسائل پیش‌رو، برنامه تحول آنی، فوری و کوتاه مدت برای آنها تنظیم شده که با داشتن حدود ۱۰ مساله محوری، دولت برای آن اقدام خواهد کرد.

رییس جمهوری خاطرنشان کرد: به مردم اطمینان داده می شود که علاوه بر شناسایی درست و دقیق مسائل و مشکلات، راهکارهای مسائل شناسایی شده و در این مسیر از نگاه کارشناسان، خبرگان و صاحبنظران نیز بهره گرفته شده است و امیدواریم حل مسائلی که امروز پیش روی دولت قرار دارد به صورت فوری و آنی و با قوت دنبال شود.

انتهای پیام

نظرات کاربران

بیمه آسیا جدید بیمه کوثر بیمه پاسارگاد توسعه صادرات بنر بیمه دی بانک توسعه تعاون بانک دی بیمه پارسیان بیمه سینا بیمه حکمت بانک ایران زمین
نرخ سکه و ارز