آخرین اخبار

امروز، آخرین مهلت نام‌نویسی پیش‌فروش ایران‌خودرو

امروز-آخرین-مهلت-نام-نویسی-پیش-فروش-ایران-خودرو

الفباخبر - گروه خودرو: گروه خودروسازی ایران خودرو فروش محصولات خود را به مناسبت عید غدیر از چهارشنبه هفته گذشته آغاز کرد و امروز (شنبه، 9 مرداد) آخرین مهلت نام‌نویسی پیش‌فروش مرداد 1400 است.


به گزارش الفباخبر،  در راستای مدیریت بازار خودرو خودرو سازان تصمیمی گرفتند که طرح های فروش متنوعی از جمله طرح های فروش فوری ، پیش فروش و فروش اقساطی را اعلام کنند تا دست دلالان از بازار خودرو کوتاه شده و خودرو ها به مصرف کنندگان نهایی برسد. در طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه عید غدیر ۱۴۰۰ پنج محصول پرطرفدار این خودرو ساز داخلی به فروش می رسد. 

خودرو هایی که به ادعای این خودرو ساز ۵ ستاره کیفی داند. طرح پیش فروش ایران خودرو شامل رانا پلاس، سورن پلاس، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای، دنا پلاس توربو شارژ دستی و دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک است. متقاضیانی که در طرح های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده اند می توانند با مراجعه به سایت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام ایران خودرو اقدام کنند. آخرین مهلت ثبت نام پیش فروش ایران خودرو مرداد ۱۴۰۰ امروز شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ می باشد. 

در این برنامه قیمت خودرو نامشخص و مطابق زمان مبلغ قید شده در قرارداد خواهد بود. منتخبین نهایی پس از اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو و واریز وجه علی الحساب خودرو می توانند امیدوار باشند که خودرو های ثبت نامی آنها تیر و مرداد سال آینده تحویل داده شود. در ادامه به نحوه ثبت نام ایران خودرو ، محصولات ایران خودرو ، سایت ایران خودرو ، قیمت محصولات ایران خودرو و… خواهیم پرداخت.

نحوه ثبت نام ایران خودرو مرداد ۱۴۰۰

 

برای ثبت نام ابتدا ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir سپس هدایت به فرم ثبت نام برای وارد کردن کد ملی و پس از آن وارد کردن مشخصات و ثبت اطلاعات و در انتها ارسال کد اعتبار سنجی به شماره موبایل متقاضی و به این ترتیب ثبت نام تکمیل می شود. شرایط و محدودیت ها یی برای ثبت نام در طرح فروش فوق العاده لحاظ شده است. به طور کلی فرایند ثبت نام در طرح پیش فروش ایران خودرو به صورت اینترنتی در سایت ایران خودرو شمال مراحل زیر می باشد:

  1. ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی
  2. هدایت به فرم ثبت نام برای وارد کردن کد ملی
  3. وارد کردن مشخصات و ثبت اطلاعات
  4. ارسال کد اعتبار سنجی به شماره موبایل متقاضی
  5. انتخاب محصول و برنامه فروش
  6. دریافت کد رهگیری

مرحله اول ثبت نام اینترنتی: انتخاب نوع خودرو در این مرحله برروی دکمه ثبت سفارش خودرو مورد نظر کلیک کنید.

مرحله دوم : انتخاب رنگ خودرو ، درگاه بانکی و تایید قوانین ثبت نام ایران خودرو

 

قیمت محصولات ایران خودرو طرح پیش فروش عید غدیر ۱۴۰۰

 

در این طرح پیش پرداخت خرید خودرو از ۹۰ میلیون شروع می شود و متقاضیان می توانند امیدوار باشند که خودرو های ثبت نامی آن ها در تیر و مرداد سال آینده ۱۴۰۱ تحویل داده شود . قیمت قطعی خودر ها مشخص نیست و به روال طرحهای پیش فروش قبلی زمان تحویل خودرو قیمت نهایی آن مشخص می شود.

گرانترین خودرویی که در این طرح پیش فروش می شود دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک است که ایران خودرو می گوید دارای  پنج ستاره کیفی  می باشد.

نوع خودرو مبلغ علی الحساب (ریال) موعد تحویل
۲۰۷ دستی (پانوراما) ۱۰۸،۱۳۰،۰۰۰ تیر و مرداد ۱۴۰۱
سورن پلاس ۱۰۲،۱۲۸،۰۰۰ تیر و مرداد ۱۴۰۱
رانا پلاس ۹۰،۱۹۵،۰۰۰ مرداد ۱۴۰۱
دنا پلاس توربو دستی ۱۴۲،۶۹۹،۰۰۰ مرداد ۱۴۰۱
دنا پلاس توربو اتوماتیک ۱۹۵،۰۴۴،۰۰۰ خرداد، تیر و مرداد ۱۴۰۱

 

ثبت نام خودرو

 

زمان قرعه کشی ایران خودرو

زمان قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو بلافاصله پس از پایان مهلت ثبت نام خواهد بود. یعنی روز دهم مرداد ساعت ۱۰ صبح با حضور نهاد‌های نظارتی قرعه کشی اعلام می‌شود و پس از ساعتی نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان ثبت نام ایران خودرو به همراه کد ملی و کد پیگیری در سایت ایران خودرو قرار می‌گیرد.

 

نحوه واریز وجه ایران خودرو

پس از برگزاری قرعه کشی ایران خودرو فرد منتخب حداکثر ظرف مهلت ۵ روز باید نسبت به پرداخت وجه علی الحساب خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اقدام کند . الباقی وجه خودرو در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه های قانونی تعیین و دریافت می شود . لازم به ذکر است در زمان ثبت نام و قبل از اعلام اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو متقاضی هیچ گونه وجهی پرداخت نمی کند.

 

ثبت نام خودرو ایران خودرو

شرایط عمومی ثبت نام ایران خودرو مرداد۱۴۰۰

۱. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق میگیرد.

۲. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه می‌باشد.

۳. دارا بودن گواهینامه رانندگی معتبر (حداقل پایه سوم) الزامی می‌باشد.

۴. انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاصثالثممنوع میباشد.

۵. متقاضی باید در هنگام ثبتنام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت‌های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده نماید.

۶. شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد.

۷. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

۸. فرد انتخاب شده، میبایست در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس وکدپستی) اقدام نماید.

۹. گارانتی خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل میگردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱،۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

۱۰. امکان صلح در قرارداد و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

نکته ۱: ثبتنام برای متقاضی دارای پلاک انتظامی فعال (نصب برروی خودرو) ممنوع می‌باشد.

نکته ۲: ثبتنام متقاضیانی که فاقد گواهینامه رانندگی معتبر خودرو (حداقل پایه سوم) یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند، کان لم یکن تلقی شده و فرد متقاضیبه مدت ۳ سال از ثبت نام درتمامی طرح هایفروشآتی محصولاتشرکتایران خودرو محروم خواهد بود.

نکته ۳: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

منبع: اندیشه معاصر

انتهای پیام

نظرات کاربران

بیمه آسیا جدید بیمه کوثر بیمه پاسارگاد توسعه صادرات بنر بیمه دی بانک توسعه تعاون بانک دی بیمه پارسیان بیمه سینا بیمه حکمت بانک ایران زمین
نرخ سکه و ارز