آخرین اخبار
رئیس سازمان برنامه و بودجه؛

اختصاص ۱۰ هزار میلیارد تومان برای مسکن محرومان در کشور

اختصاص-۱۰-هزار-میلیارد-تومان-برای-مسکن-محرومان-در-کشور

الفباخبر - گروه مسکن: رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به احداث و در حال ساخت بودن حدود ۱۴۰ هزار واحد مسکن محرومان گفت: چهار هزار میلیارد تومان اعتبار به صورت نقدی و بلاعوض به این واحد‌ها اختصاص یافته است.


به گزارش الفباخبر، محمد باقر نوبخت در آیین واگذاری رسمی مسکن محرومان در کشور که به صورت ویدیو کنفرانس در گیلان برگزار شد، افزود: همچنین ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به صورت قرص الحسنه با سود ۴ درصد نیز برای این واحدها اختصاص یافته است.

وی تصریح کرد: سود این اعتبار را نیز باید سازمان برنامه و بودجه پرداخت کند.

وی با بیان اینکه ساخت مسکن محرومان ریل گذاری شده است، خاطر نشان کرد: این ریل گذاری در قانون و بودجه به صورت ردیف درآمده است و این اقدام استمرار خواهد یافت.

گفتنی است، هفتاد هزارمین واحد مسکن محرومان کشور و هزار و دویستمین واحد مسکن محرومان و ۱۱۱ هزار مین واحد مسکن مقاوم سازی شده در گیلان با حضور محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و ارسلان زارع استاندار گیلان و به صورت تصویری با استانداران استان های دیگر رسما واگذار شد.

منبع: بازار نیوز

انتهای پیام

نظرات کاربران

بیمه آسیا جدید بیمه کوثر بیمه پاسارگاد توسعه صادرات بنر بیمه دی بانک توسعه تعاون بانک دی بیمه پارسیان بیمه سینا بیمه حکمت بانک ایران زمین
نرخ سکه و ارز