آخرین اخبار
کاووسی در یادداشتی به الفباخبر؛

افزایش قیمت دلار ارتباطی با طرح صیانت از فضای مجازی ندارد

افزایش-قیمت-دلار-ارتباطی-با-طرح-صیانت-از-فضای-مجازی-ندارد

الفباخبر - گروه اقتصادی: یک کارشناس ارشد بانکی در خصوص بیانات دیروز مقام معظم رهبری نوشت: : اظهار نظر دیروز رهبری در دیدار با رییس‌جمهور و هیات دولت که آخرین دیدار دولت دوازدهم بود و ابراز نظر در خصوص مذاکرات در جریان با آمریکا، غرب و برجام، دلار را وارد کانال ۲۶ هزار تومان کرد.


یوسف کاووسی، کارشناس ارشد بانک در یادداشتی به الفباخبر نوشت: اظهار نظر دیروز رهبری در دیدار با رییس‌جمهور و هیات دولت که آخرین دیدار دولت دوازدهم بود و ابراز نظر در خصوص مذاکرات در جریان با آمریکا، غرب و برجام، دلار را وارد کانال ۲۶ هزار تومان کرد.

البته برخی سعی دارند این افزایش قیمت را به طرح مجلس در خصوص محدودیت فضاهای مجازی نسبت دهند که صحیح نیست.

این طرح با فرض اصل هشتاد و پنجی و مباحث و مشکلات تا آخر سال بیرون نمی‌آید و به شورای نگهبان نمی‌رود و در این مدت دولت آقای رییسی هم مستقر شده و مجلس انقلابی می‌بایست در بسیاری از طرح‌های خود تجدید نظر و هماهنگی کند. بنابراین، ارجاع به این طرح آدرس غلط دادن است.

با شناختی که از اعضای احتمالی تیم اقتصادی جناب رییسی حاصل شده، آنها با درایت بازار را مدیریت کرده و نقشه بدخواهان را که مسیر پیش روی دولت را سنگلاخ و شیشه می‌ریزند نقش بر آب خواهند کرد و دلار در مسیر ذاتی خود گام برمی‌دارد که در این فضا افزایش را برنمی‌تابد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

بیمه آسیا جدید بیمه کوثر بیمه پاسارگاد توسعه صادرات بنر بیمه دی بانک توسعه تعاون بانک دی بیمه پارسیان بیمه سینا بیمه حکمت بانک ایران زمین
نرخ سکه و ارز