جذب سرمایه گذار راهی برای کمک به رونق اقتصاد منطقه است

جذب-سرمایه-گذار-راهی-برای-کمک-به-رونق-اق

الفبا: مدیر ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران گفت حمایت و جذب سرمایه گذاران بومی، ملی و بین المللی راهی برای کمک به رونق اقتصاد منطقه است.


الفبا: مدیر ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران گفت حمایت و جذب سرمایه گذاران بومی، ملی و بین المللی راهی برای کمک به رونق اقتصاد منطقه است.   به گزارش الفبا، ندا بشیری در حاشیه نخستین همایش استانی نقش بازار سرمایه در تامین مالی پروژه ها و بنگاه های اقتصادی در شیروان اظهار داشت: بسیاری از مشکلات اجتماعی و فرهنگی منطقه ناشی از مشکلات اقتصادی است که در صورت سرمایه گذاری و ایجاد صنایع و به تبع آن اشتغال قابل حل است. بشیری افزود: سرمایه گذاری در بورس نه تنها برای سرمایه گذاران و سرمایه پذیران سودمند است بلکه برای کل جامعه نیز فواید قابل توجهی دارد. مدیر ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران با بیان اینکه شرکت های تامین سرمایه در عرضه های اولیه، چه سهام و چه ابزار بدهی نقش عمده ای دارند گفت: شرکت ها و صندوق های سرمایه گذاری مشترک با جمع آوری وجوه و سرمایه گذاری آن ها در سبد اوراق بهادار، امکان انجام سرمایه گذاری غیر مستقیم را فراهم می آورند. بشیری با اشاره به ثبت شرکت فرابورس ایران در آبان ماه سال 87، افزود: هدف از ایجاد این بازار بخاطر محرومیت طیف وسیعی از بنگاه های اقتصادی از تامین مالی در بازار سرمایه و وابستگی شرکت‌های دولتی یا خصوصی به تامین مالی از طریق سهامداران عمده یا اخذ تسهیلات از شبکه بانکی بوده است. نخستین همایش استانی نقش بازار سرمایه در تامین مالی پروژه ها و بنگاه های اقتصادی  با حضور شماری از مسئولان استان خراسان شمالی و کارشناسان اقتصادی کشور در شیروان آغاز شد؛ این همایش عصر امروز به کار خود پایان داد.
انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه کوثر 2 بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز