افت دو میلیون تومانی قیمت «پراید 131»

افت-دو-میلیون-تومانی-قیمت-پراید-131

محصولات پرطرفدار سایپا دومین روز از هفته جاری را با افت قیمت سپری کردند. ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز «پراید 131» و «تیبا صندوقدار» و «تیبا 2 معمولی» افت قیمت داشته اند و سایر محصولات این شرکت سطوح قیمتی خود را حفظ کردند و بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند.


به گزارش الفباخبربه‌نقل‌اقتصادنیوز؛ رصد بازار خودرو از افت دو میلیون تومانی قیمت «پراید 131» حکایت دارد و در این میان «تیبا صندقدار» و «تیبا 2 معمولی» نیز هر کدام یک میلیون تومانافت قیمت داشته اند. 

براساس ارزیابی بازار پراید 131 امروز با قیمت 107 میلیون تومان در بازار داد و ستد شد. بر این اساس تیبا صندقدار امروز 118 میلیون تومان و تیبا 2 معمولی نیز 128 میلیون تومان در بازار معامله شدند.

از جمله محصولات سایپا که امروز قیمت آنها را مورد بررسی قرار داده‌ایم، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرتیراژها در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند. نوسان در بازار ارز بخصوص بازار دلار یکی از دلایلی است که فعالان بازار خودرو بی ثباتی در بازار را به آن نسبت می دهند و معتقدند بالا و پایین شدن پی در پی قیمت دلار سردرگمی تمام بازارها را به همراه داشته و در این میاه بازار خودرو نیز از این نوسان بی نصیب نبوده است.

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بنر بانک سامان بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز