قیمت انواع میوه و تره بار در آستانه شب عید

قیمت-انواع-میوه-و-تره-بار-در-آستانه-شب-عید

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با اعلام آخرین وضعیت قیمت انواع میوه در بازار گفت: کمبودی برای تامین محصولات شب عید نداریم.


به گزارش الفباخبربه نقل از رکنا، اسدالله کارگر با بیان این که به عنوان عرضه کنند میوه و تره بار در تهران بایستی محصولات شب عید را معرفی کنند، گفت: خوشبختانه هم بخش خصوصی پیش بینی پایان سال را انجام داده است و محصولات را برای شب عید دپو کرده است و هم ستاد تنظیم بازار بخشی را برای عرضه مستقیم محصولات کشاورزان در میادین میوه و تره بار و بخشی را برای مغازه داران و اتحادیه ما در نظر گرفته است تا محصولات با قیمت پایین تری به دست مردم برسد.

وی افزود: خوشبختانه کمبودی برای تامین محصولات شب عید نداریم و امیدواریم با اقدامات ستاد تنظیم بازار و بخش خصوصی مشکلی برای تامین میوه شب عید نداشته باشیم.
قیمت میوه و تره بار از ۱۸ اسفند ماه تا ۲۴ اسفند ماه اعلام شد. بر این اساس قیمت نارنگی بندری هر کیلو از ۲۶ هزار تومان تا ۳۶ هزار تومان ، قیمت موز هر کیلو در کارتن کوچک ۳۵ هزار تا ۳۷ هزار تومان و قیمت انار شیراز هر کیلو از ۱۴ هزار تا ۲۳ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

 

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بنر بانک سامان بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز