بیمه‌معلم 14میلیون دانش‌آموز تحت پوشش بیمه‌حوادث قرارداد

بیمه-معلم-14میلیون-دانش-آموز-تحت-پوشش-بیمه-حوادث-قرارداد

سعیدگیوه‌چی مدیربیمه‌های عمر و زندگی معلم میهمان برنامه "گفت و گوی زنده با مدیران " مثلث مالی بودند.


به گزارش الفباخبر به نقل از فصل تجارت، سعید گیوه‌چی دراین گفت و گو ، رویکرد هیات‌مدیره این شرکت به توسعه فرهنگ بیمه‌های‌عمر پس‌اندازی را تشریح کرد و اینکه بیمه معلم با رعایت اصول بنگاه‌داری در صدد ارائه خدماتی است که بیمه‌گذارانش هم امکان حفظ سلامتی خود را داشته‌باشند و هم برای آینده خود پس‌انداز.
 گیوه‌چی دربخشی از گفت و گویش به پدیده تک فرزندی اشاره کرد وگفت: کودکان امروز نسبت به دوران کودکی نسل قبل مشقت کمتری دارند و در رفاه بیشتری زندگی می‌کنند و همین موضوع موجب شده مفهوم پس‌انداز دربین آنها بسیار کمرنگ شود.
گیوه‌چی ادامه داد : دردنیای امروزی که بشر با بحران‌های زیادی روبروست و ریسک‌های نوظهوری سلامت و آینده او را تهدید می‌کنند، ضرورت دارد، مفهوم پس اندازبه کودکان آموزش داده شود .
وی افزود: بیمه معلم 14 میلیون دانش‌آموز و بیش از یک میلیون فرهنگی و خانواده وزارت آموزش و پرورش را تحت پوشش بیمه حوادث دارد، چنانچه با طراحی محصولات مورد نیاز جامعه بتوانیم بیمه‌های عمر را توسعه دهیم ضمن رعایت اصول بنگاه اقتصادی نتیجه این معامله ، می‌تواند برد برای هر دو طرف باشد، به طوری که ضمن حفظ سلامت بیمه‌گذاران ، برای آینده ذخایرخوبی هم داشته باشند.
گیوه‌چی با اشاره به فرمول کلی هزینه خرید بیمه‌های عمر که در دنیا هم براساس آن تصمیم‌گیری می‌شود، گفت: معمولا افراد بین 8 تا 15 درصد درآمد ماهانه و یا سالیانه خود برای بیمه عمر پس‌اندازی هزینه می‌کنند ، درایران هم منابع خرد سرگردان زیاد است که افراد در شرایط اقتصاد تورمی برنامه‌ای برای پس‌انداز آنها ندارند ، اما بیمه‌گر می‌تواند با قرار دادن این پس‌اندازهای خرد کنار هم آینده خوبی برای بیمه‌گذارش رقم بزند.
مدیربیمه‌های عمر و زندگی معلم همچنین از آغاز پرداخت‌های مستمری به بیمه‌گذاران مستمری درسال 1400 خبرداد و گفت: درسال 1400ارائه طرح‌های متعدد برای سنین و اصناف مختلف با جدیت بیشتری دنبال می‌شود .
گیوه‌چی با اشاره به اینکه 60 درصد پرتفوی بیمه‌های عمر معلم ، بیمه‌های مستمری است، گفت: درسال 1400 طرحی خواهیم داشت که در آن مستمری آنی پرداخت می‌کنیم، به طوری که با اولین پرداخت بیمه‌گذار به عنوان حق‌بیمه عمر مستمری از ماه آینده، مستمری وی پرداخت می‌شود. درطرح مستمری کنونی، حق‌بیمه‌ها حداقل 5 سال پرداخت و با تشکیل سرمایه، سپس مستمری ماهانه پرداخت می‌شد اما در طرح پرداخت آنی پس از واریز اولین حق‌بیمه از ماه آینده مستمری آن پرداخت خواهد شد .
گیوه‌چی در بخشی از گفته‌هایش به این موضوع که بیمه معلم بیمه‌گذاران خود را در دوران پیری تنها نمی‌گذارد، گفت: درطرح‌های عمر مستمری معلم افراد تا 106 سال پوشش دارند.

 

 

 

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بنر بانک سامان بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز