۹ ایستگاه دیگر به مترو تهران اضافه می‌شود

۹-ایستگاه-دیگر-به-مترو-تهران-اضافه-می-شود

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از اضافه شدن ٩ ایستگاه دیگر مترو تا پایان سال و احتمالا برخی در فروردین‌ماه سال بعد خبر داد.


به گزارش الفباخبربه نقل از همشهری آنلاین، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه عملیات اجرایی ٩ ایستگاه دیگر مترو به اتمام رسیده است گفت: این ایستگاه‌ها تا پایان و احتمالا برخی در فروردین‌ماه سال بعد به بهره‌برداری می‌رسند
سیدمناف هاشمی با اشاره به اینکه با تلاش شبانه روزی همکاران در احداث ایستگاه های مترو، تلاشمان بر این است خدمت رسانی بهتری را در این شرایط و با توجه به بحث فاصله گذاری اجتماعی به شهروندان داشته باشیم گفت: این ایستگاه های جدید در خط ٦ و ٧ مترو تا پایان سال به بهره برداری خواهند رسید.
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه تعداد دیگری از ایستگاه‌های آماده افتتاح مترو تهران در روزهای ۲۰ و ۲۵ اسفند ۹۹ به بهره‌برداری میرسند تصریح کرد: با افتتاح و بهره برداری دو ایستگاه دولاب و قیام در ۱۴ اسفند ماه که بصورت ویدئوکنفرانس توسط رئیس‌جمهور به بهره‌برداری رسیدند" شمار ایستگاه ها ی مترو پایتخت به ١٣١ ایستگاه خواهند رسید.
هاشمی اظهار داشت: با بهره برداری از این ایستگاه ها تعداد جابه جایی مسافران روزانه به تعداد٢ میلیون ٢٠٠ نفردر شرایط عادی وغیر کرونایی خواهد رسید. تلاش من و همه همکارانم در این حوزه خدمت رسانی بهتر و توسعه و نوسازی ناوگان عمومی پایتخت است.
ایستگاه‌های تربیت مدرس، شهید ستاری، شهید اشرفی اصفهانی و یادگار امام(ره) قطعا افتتاح خواهند شد و ایستگاه‌های آهنگ، شهرک آزمایش، اقدسیه، مرزداران و باقرخان در مراحل نهایی کار هستندکه یا در روزهای آخر سال به بهره‌برداری می‌رسند یا در فروردین به روی مردم بازگشایی خواهند شد.

 

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بنر بانک سامان بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز