خبر مهم درباره خرید و فروش سهام عدالت

خبر-مهم-درباره-خرید-و-فروش-سهام-عدالت

دهقان گفت: مشکل خرید و فروش سهام عدالت در حال برطرف شدن است و این امکان برای سهامداران فراهم می‌شود که بتوانند با شرایط بهتری نسبت به خرید و فروش سهام در بازار اقدام کنند.


به گزارش الفباخبربه نقل از خبرآنلاین، محمدعلی دهقان دهنوی در حاشیه نشست با کارآفرینان در جمع خبرنگاران درباره واریز سود سهام عدالت و چرایی پایین بودن رقم آن اظهار داشت: این مبلغ (۲۰۰ هزار تومان) سود شرکت‌ها در سال ۹۸ است و قطعا سودآوری شرکت‌ها در سال ۹۹ بسیار بیشتر بوده است.وی ادامه داد: از سوی دیگر این ۲۰۰ هزار تومان سود تقسیمی شرکت‌ها است و سودهای معوق شده بیشتر خواهد بود و سود سهام عدالت در سال ۹۹ بالاتر از این رقم‌ها است.
معاون وزیر اقتصاد افزود: همچنین منابعی در شرکت‌ها وجود دارد که بین سهامداران تقسیم نمی‌شوند و صرف سرمایه‌گذاری در شرکت‌ خواهند شد.وی درباره توقف خرید و فروش سهام عدالت گفت: در مورد هر عرضه‌ای از جمله سهام عدالت که پرتفوی بسیار بزرگی دارد باید به ظرفیت‌های بازار توجه کنیم و اگر شرایط عرضه آن فراهم نشده باشد به نفع سهامداران اجازه عرضه نخواهیم داد.
دهقان تاکید کرد: مشکل خرید و فروش سهام عدالت در حال برطرف شدن است و این امکان برای سهامداران فراهم می‌شود که بتوانند با شرایط بهتری نسبت به خرید و فروش سهام در بازار اقدام کنند.

 

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بنر بانک سامان بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز