آخرین اخبار

در رابطه با باشگاه مشتریان بانک سامان " سامانیوم " چه می‌دانید؟

در-رابطه-با-باشگاه-مشتریان-بانک-سامان-سامانیوم-چه-می-دانید

الفباخبر – گروه بانک: سامانیوم؛ باشگاه مشتریان بانک سامان با هدف خدمت‌رسانی، وفادارسازی و ایجاد ارزش‌افزوده برای مشتریان بانک راه‌اندازی شده است.


به گزارش الفباخبر، شما می‌توانید با عضویت در باشگاه مشتریان بانک سامان «سامانیوم» و ثبت کارت‌بانکی بر روی تراکنش‌های خود در درگاه‌های سامان امتیاز کسب کنید و از این امتیازها در طرح‌های متنوع سامانیوم ازجمله «قرعه‌کشی، تبدیل امتیاز به وجه نقد، دوره‌های آموزشی مالی و بورس، کدهای تخفیف آنلاین  و …» استفاده کنید.

شرایط عضویت در سامانیوم چگونه است؟

  1.  داشتن یک شماره همراه معتبر به نام خودتان
  2. ثبت حداقل یک کارت عضو شبکه شتاب (سامانی یا شتابی) در سامانیوم

روش‌های دسترسی به سامانیوم کدامند؟

  1. اپلیکیشن سامانیوم (برای سیستم‌عامل اندروید)
  2. ورود به سایت سامانیوم

چگونه اپلیکیشن سامانیوم را دانلود کنیم؟

  1.  از طریقgoogle play (برای سیستم‌عامل اندروید)
  2.  ورود به سایت سامانیوم از طریق مرورگر سافاری و ورود به پروفایل به دلایل محدودیت فنی مشتریان دارای سیستم‌عامل iOS نمی‌‎توانند به اپلیکیشن دسترسی داشته باشند.

حالا که این روزها بیشتر وقتمان را در منزل می‌گذرانیم بهترین راه‌حل برای خریدهایمان، فروشگاه‌های اینترنتی است. چقدر راحت‌تر است که بتوانیم این خریدها را اینترنتی انجام داده و درب منزلمان دریافت کنیم و با تخفیفاتی که سامانیوم برایمان فراهم کرده این تخفیف‌ها را دوچندان کرده و از هزینه‌هایمان هم کم کنیم.

 برای این کار دو راه‌کار برای شما در سامانیوم وجود داره:   

با ثبت کارت خود در شبکه تخفیفی یاقوت می‌توانید تنها با پرداخت 20 هزار تومان از 2700 فروشگاه در سراسر ایران تا سقف 50 درصد به‌صورت حضوری و اینترنتی ارزان‌تر خرید کنید.

 

همچنین می‌توانید از فروشگاه سامانیوم کدهای تخفیف بیش از 10 وب‌سایت آنلاین را در زمینه‌های متنوع دریافت کنید.

عملکرد سامانیوم در سال 98

 

 

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بنر بانک سامان بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز