انواع بیمه مسافرتی

انواع-بیمه-مسافرتی


انواع بیمه مسافرتی

انواع بیمه مسافرتی : هدف از انجام یک سفر هرچه که باشد نمی توان آن را به طور قطع از حوادث مصون داشت از این رو وجود ضمانتی با عنوان بیمه مسافرتی که هزینه های مالی غیر منتظره را جبران نماید، کاملاً ضروری است. برای درک بهتر لزوم استفاده از بیمه مسافرتی در هنگام سفر موارد زیر را مورد نظر قرار دهید:
  • - به دلیل شرایط آب و هوایی، تغییر در رژیم غذایی و یا هر دلیل دیگری دچار گرمازدگی، مسمومیت یا بیماری شوید و نیاز به مراقبتهای پزشکی داشته باشید.
  • - چمدانتان به سرقت رفته است و یا آن را در فرودگاه گم کرده اید و نیاز به وسایل ضروری دارید.
  • - کیف دستی حامل داروهای روزانه خود را فراموش کرده اید و باید هرچه زودتر به پزشک مراجعه کنید.
  • - کیف پول و مدارک شناسایی شما  حین سفر به سرقت برود و نیازمند پول و مدارک جدید هستید.
  • - به علت بیماری یا فوت یکی از نزدیکان خود، باید فوراً از سفر بازگردید و سایر اتفاقات غیر مترقبه ای که شما را با شرایط اضطراری و پرداخت هزینه های بالا مواجه می
کند که به عنوان یک مسافر در صورت نداشتن بیمه در سفر، مجبور هستید تمامی آنها را شخصاً بر عهده بگیرید و قطعا شما را با مشکل مواجه خواهد کرد.

بیمه

بیمه نامه های مسافرتی به صورت انفرادی و گروهی در سفرهای داخلی و  خارجی، قابل خریداری و استفاده می باشد. - 1 در بیمه های انفرادی بیمه گزار ( شخص حقیقی)، قادر خواهد بود به صورت آنلاین یا حضوری، با مراجعه به یکی از دفاتر بیمه، کپی گذرنامه، مدت اقامت و مقصد سفر خود را ارائه و نسبت به خرید بیمه مسافرتی اقدام نماید. -2بیمه های گروهی مختص تورهای مسافرتی است. در این بیمه نامه، بیمه گزار می تواند شخصیت حقیقی و یا حقوقی داشته باشد و با توجه به مدت زمان سفر و سرمایه مورد نظر خود، نسبت به خرید بیمه مسافرتی اقدام نماید.  
bmi.ir izbank.ir pasargadinsurance.ir bsi.ir einsure.kins.ir si24.ir alborzins.com ba24.ir armanins.com melico.ir ttbank.ir postbank.ir
نرخ سکه و ارز