آخرین اخبار

دیدار دبیرکل سندیکا با مدیرعامل صندوق تامین خسارت

دیدار-دبیرکل-سندیکا-با-مدیرعامل-صندوق-تامین-خسارت

کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با حضور در صندوق تامین خسارتهای بدنی با دکتر بهزادپور مدیرعامل جدید این صندوق دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش الفباخبر به نقل ازروابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر کریمی در این دیدار با اشاره به خدمات ماندگار صندوق تامین خسارتهای بدنی طی سالهای اخیر و اثرات مثبت این تلاش ها بر بهبود شاخص های اجتماعی کشور،  برای بهزادپور در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.

دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران که در هیئت نظارت صندوق تامین خسارتهای بدنی عضویت دارد در این دیدار با اشاره تجارب ارزشمند  بهزادپور، حضور وی در جمع مدیران شورای عمومی سندیکا را مغتنم شمرده و باعث تقویت بیش از پیش این شورا دانست.
گفتنی است بهمن ماه گذشته علی جباری پس از یک دوره موفق مدیریت در صندوق تامین خسارتهای بدنی به شرکت بیمه رازی پیوست و در سمت مدیرعامل این شرکت بیمه ای مشغول بکار شد. همچنین  مجید بهزادپور که پیش از این در سمت عضو هیئت عامل بیمه مرکزی فعالیت داشت با حکم وزیراقتصاد بعنوان مدیرعامل جدید صندوق تامین خسارتهای بدنی منصوب شد.

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بنر بانک سامان بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز