حضور وزیر ورزش در جمع ملی پوشان کشتی فرنگی و آزاد

حضور-وزیر-ورزش-در-جمع-ملی-پوشان-کشتی-فرنگی-و-آزاد

وزیر ورزش و جوانان شب میلاد حضرت علی علیه السلام را در جمع ملی پوشان کشتی فرنگی و آزاد سپری کرد.


به گزارش الفباخبربه نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر که همواره علاقه خود را به رشته کشتی نشان داده است این بار در آستانه ولادت پهلوان پهلوانان ساعاتی را با ملی پوشان این رشته سپری کرد تا بار دیگر از نزدیک و در یک دور همی صمیمی شنونده نظرات ورزش اول ایران باشد .

کشتی ورزشی است که همواره برای ایران اسلامی امید را برای مدال آوری و افتخار آفرینی زنده کرده است.

اینک کشتی ایران در فاصله پنج ماه تا آغاز المپیک توکیو مسیر سختی را پیش رو دارد و برای رسیدن به مقصد حمایت و پشتیبانی می خواهد.

وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک به این رشته نگاه ویژه ای دارند و در قالب حمایت های مادی و معنوی همراهی خود را با کشتی ایران به منصه ظهور رسانده اند.

آزادکاران و فرنگی کاران به همراه کادر فنی و سرپرستی و تیم مدیریتی پرافتخار خود در شب عید ولادت مولا علی علیه السلام با وزیر ورزش و جوانان همکلام شدند تا هر آنچه نیاز است در این جمع صمیمی مطرح شود و کشتی مسیر هموارتری را به سمت شاد کردن دل مردم طی کند .

کشتی اکنون با اندیشه علیرضا دبیر هدایت می شود حمید سوریان پرافتخارترین کشتی گیر ایران او را در کسوت نایب رییسی همراهی می کند .

دبیر برای ورزش دوستان یادآور مدال طلای المپیک ٢٠٠٠ سیدنی است و حمید سوریان مردم را به یاد طلای ناب کشتی فرنگی در المپیک ٢٠١٢ لندن می اندازد.هر چند که مدال های فراوان آنها نیز از یاد رفتنی نیست .

آنچه مسلم است کشتی با کوله باری از افتخار و کسب بیش از شصت درصد مدال های المپیکی ایران به سوی افتخاری جدید است .

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بنر بانک سامان بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز