ارزیابی قیمتی پرطرفدارهای سایپا در بازار امروز

ارزیابی-قیمتی-پرطرفدارهای-سایپا-در-بازار-امروز

رصد بازار خودرو نشان می دهد محصولات پرطرفدار سایپا پس از چند روز افت قیمت در بازارامروز بدون تغییر قیمت در بازار معامله شدند و بازار محصولات این شرکت در بازار به آرامش رسیدند.


به گزارش الفباخبربه نقل اقتصادنیوز؛ عدم تغییر قیمت محصولات پرطرفدار این شرکت در حالی است که طی روزهای اخیر غلب محصولات این شرکت افت قیمت داشتند؛ اما این روند امروز متوقف شد تا بازار به ثبات برسد.

از جمله محصولات سایپا که امروز قیمت آنها را مورد بررسی قرار داده‌ایم، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرتیراژها در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

نوسان در بازار ارز بخصوص بازار دلار یکی از دلایلی است که فعالان بازار خودرو بی ثباتی در بازار را به آن نسبت می دهند و معتقدند بالا و پایین شدن پی در پی قیمت دلار سردرگمی تمام بازارها را به همراه داشته و در این میاه بازار خودرو نیز از این نوسان بی نصیب نبوده است.

<a target=سایپا 5 اسفند" data-in-view="loadImage($inviewInfo)" />

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بنر بانک سامان بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز