آخرین اخبار

گردشگری درمانی

گردشگری-درمانی


گردشگری درمانی

گردشگری درمانی : گردشگری درمانی در دبی دبی یکی از شهر های کشور امارات متحده عربی می باشد که در حال حاضر یکی از  بهترین مقصد های  گردشگری برای درمانگران و ارائه امکانات پزشکی به بازدید کنندگان است. این شهر در خلیج فارس واقع شده است و واقع در بیایان است. دبی به واسطه خانه ها و هتل های لوکس و امکانات تفریحی ورفاهی فوق العاده لقب بهشت را از ان خود کرده است. دبی گردشگرانی را که به دنبال درمان های ابگرم و جراحی های زیبایی هستند به خوبی به خود جذب  کرده است.

گردشگری درمانی: چرا دبی محبوب ترین مقصد گردشگری است

سهولت زبان و راحتی آب و هوا دلایل خوبی برای رفتن به دبی  و  پیگیری روش های  درمانی است. زبان رسمی عربی است، اما تنها 5 درصد از 1.5 میلیون نفر ساکن محلی هستند که به زبان عربی حرف می زنند و بقیه مهاجر می باشند، زبان انگلیسی به طور گسترده ای صحبت می شود، و آن را برای آمریکایی های،  آمریکای شمالی ایده آل  کرده است. در حالی که تابستان می تواند بسیار گرم و مرطوب باشد، دمای زمستان روزانه حدود 77 درجه فارنهایت است و بارش باران فقط حدود پنج روز در سال است. شهر با استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی خوب  عمل می کند و خدمات تاکسی ارزان قیمت  و آسان است.

گردشگری درمانی چیست

یک مفهوم نسبتا جدید است. گردشگری درمانی ترکیبی از درمان است که باعث بهبودی جسم  و  روح می شود. گردشگران در حال حاضر به کشور دیگری سفر می کنند تا در کنار حمام های معدنی و ماساژ درمانی را هم به طور ویژه و پزشکی پیگیری کنند. آنها همچنین مکان هایی را برای ارائه خدمات بیمارستان و مراقبت های بهداشتی می یابند و این امر یک شاخه جدید از  خدمات درمانی به نام گردشگری پزشکی را ایجاد کرده است. دبی   طیف گسترده ای از سالن های زیبایی، از جمله سالن های اسپا، سالن های تفریحی و اسپا های پزشکی را ارائه می دهد.

گردشگری پزشکی

یک آبگرم پزشکی ترکیبی از آبگرم روزانه و یک مرکز پزشکی تحت نظارت یک پزشک است. در حالی که یک بیماری اورژانسی وجود  داشته باشد، در کنار کلیه خدمات ویژه و اساسی جهت کمک به بیمار  برخی از ویلاهای پزشکی همچنین دیگر خدمات سلامتی مانند تغذیه و ماساژ درمانی  را ا هم رائه می دهند. مرکز بهداشت دبی در سال 2010 به عنوان بزرگترین مرکز پزشکی بین المللی واقع در بین اروپا و جنوب شرقی آسیا افتتاح شد. این مرکز با  بیش از نوع  90 تجهیزات پزشکی و 2000 متخصص مراقبت های بهداشتی، طیف وسیعی از روش های طب سوزنی و طبیعی را در زمینه  جراحی عروق و پلاستیک ارائه می دهد. بسیاری از پزشکان هیئت آمریکایی  در این مرکز حاضر به ارائه خدمت هستند.  
bmi.ir izbank.ir pasargadinsurance.ir bsi.ir einsure.kins.ir si24.ir alborzins.com ba24.ir armanins.com melico.ir ttbank.ir postbank.ir
نرخ سکه و ارز