آخرین اخبار

اعطای لوح تقدیر جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت با رویکرد مدیریت بحران به بیمه پاسارگاد

اعطای-لوح-تقدیر-جایزه-مسئولیت-اجتماعی-مدیریت-با-رویکرد-مدیریت-بحران-به-بیمه-پاسارگاد

این قدردانی به پاس تلاش بی شاعبه بیمه پاسارگاد در راستای ایفای تعهدات، اقدامات انسان دوستانه و عملکرد مناسب در زمینه مسئولیت های اجتماعی و عمل به برنامه های پیش رو ، همچنین اتخاذ تدابیر اندیشمندانه در مواقع بحرانی به این شرکت اعطا شده است.


به گزارش الفباخبر به نقل از دنیای بیمه، پنجمین کنفرانس ملی “فرهنگ سازمانی با رویکرد مدیریت در شرایط بحران” و همچنین مراسم اعطای “پنجمین جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت” ، توسط انجمن مدیریت ایران و با حضور رئیس محترم انجمن مدیریت ایران و جمعی از استادان و کارشناسان، دانشجویان و فعالان حوزه فرهنگ سازمانی در تاریخ 7 و 8 بهمن 99، در دانشگاه خاتم برگزار شد.
به گزارش انتخاب، لوح تقدیر کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد مدیریت در شرایط بحران به شرکت بیمه پاسارگاد اعطا شد. این قدردانی به پاس تلاش بی شاعبه بیمه پاسارگاد در راستای ایفای تعهدات، اقدامات انسان دوستانه و عملکرد مناسب در زمینه مسئولیت های اجتماعی و عمل به برنامه های پیش رو ، همچنین اتخاذ تدابیر اندیشمندانه در مواقع بحرانی به این شرکت اعطا شده است.
گفتنی است ارتقای توانمندی رهبری و مدیریت بحران، شناسایی پدیده های بحرانی و مدیریت پیشگیرانه و ارائه تجارب جهت بحران های مشابه آینده از اهداف این کنفرانس دو روزه برشمرده می شود. 

 

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بنر بانک سامان بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز