آخرین اخبار

با تمرکز بالا والیبال بازی کردم

با-تمرکز-بالا-والیبال-بازی-کردم

سرمربیان دو تیم والیبال سپاهان اصفهان و شهداب یزد، بعد از انجام بازی حساس هفته بیست و سوم لیگ در مورد این دیدار صحبت کردند.


به گزارش الفباخبربه نقل ایسنا، در حساس‌ترین بازی هفته بیست و سوم لیگ برتر والیبال مردان ایران، صبح امروز (جمعه) سوم بهمن ۱۳۹۹ تیم‌های سپاهان و شهداب به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۳ بر یک به سود شاگردان رحمان محمدی‌راد پایان یافت. با این باخت نخستین شکست شهداب در نیم فصل دوم رقم خورد و سپاهان نیز بدون باخت در نیم فصل دوم به صدرنشینی خود ادامه داد. 

رحمان محمدی‌راد سرمربی سپاهان اصفهان در مورد این‌ بازی و صعود سپاهان به پلی‌آف رقابت‌ها اظهار کرد: واقعا جای خوشحالی دارد که امروز با تمرکز بسیار بالا والیبال بازی کردیم ‌و مقابل تیم متحول شده شهداب به پیروزی رسیدیم.

او افزود: تیم خوب شهداب در نیم فصل دوم واقعا متحول شده و بدون باخت به کار خود ادامه می‌داد که همین موضوع باعث شد با یک انگیزه بالا مقابل آن‌ها حاضر شویم تا نخستین باخت را به این تیم تحمیل کنیم.

سرمربی تیم‌ والیبال سپاهان در ادامه گفت: خوشبختانه امروز تمرکز بالایی داشتیم ‌و امتیازات زیادی را از توپ‌های برگشتی و دفاع به دست آوردیم. واقعا به بازیکنان خودم تبریک می‌گویم که تا این اندازه جنگنده و خوب بازی کردند و جایگاه خود در جدول را حفظ کردیم.

محمد عمده‌غیاثی سرمربی شهداب یزد نیز در مورد این بازی توضیح داد: به هر حال ما با تیم اول جدول بازی داشتیم‌ که امروز هم خیلی خوب بازی کرد. جا دارد این برد را به آن‌ها تبریک بگویم. متاسفانه تمرکز کافی را برای شرکت در این مسابقه نداشتیم.

او ادامه داد: به هر حال بازی امروز به پایان رسید و برای اینکه در دیدارهای بعدی به این مشکل برنخوریم باید فیلم مسابقه را ببینیم اشتباهات و نقاط ضعف خود را آنالیز کنیم. سعی می‌کنیم در ادامه عملکرد بهتری را به نمایش ‌بگذاریم

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بنر بانک سامان بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز