آخرین اخبار

عادت‌ها و رفتارهای نامناسبی که باعث ریزش مو می‌شوند

عادت-ها-و-رفتارهای-نامناسبی-که-باعث-ریزش-مو-می-شوند

تکرار برخی عادت‌ها و رفتارهای نامناسب با موهای سر باعث ریز آن‌ها می‌شوند و اگر این عادت ها ادامه داشته باشد ممکن کچل هم بشوید.


به گزارش الفباخبربه نقل از برنا، وقتی اولین تار مویی که ریخته است را می‌بینیم دچار وحشت می‌شویم و سریعا به دنبال راه درمانی برای آن هستیم، اما اولین قدم برای درمان ریزش مو تشخیص علت ریزش آن است.

گاهی هیچ مشکلی وجود ندارد و بازهم موهای ما درحال ریزش هستند در این حالت است که باید بدانید عادت‌ها و رفتارهای نامناسب شما با موهایتان باعث ریز آن‌ها می‌شوند و در صورت ادامه دادن به آن‌ها کچل خواهید شد.

یبوست: به نام مادر بیماری‌ها شناخته می‌شود. یبوست به دلیل محبوس نگهداشتن آلودگی‌ها در بدن باعث تاثیری گذاری بر روی پوست و موی شما می‌شود و می‌تواند ریزش موی شدید بیاورد.

ایستاده حمام کردن: به دلیل هوای گرم و آب گرمی که در حالت ایستاده به بدن شما می‌رسد رنگ منبسط می‌شود و خون به سر شما نمی‌رسد و از طرفی باعث سنگین شدن موها و ریز آن‌ها می‌شود.

خوابیدن با موی خیس: خوابیدن با موهای خیس نه تنها باعث ریز مو بلکه باعث شوره سر و قارچ پوستی نیز می‌شود.

خشک کردن اشتباه موها: پیچیدن و چلاندن موها به حوله‌های سنگین باعث کندن شدن مو و ضعیف شدن آن‌ها می‌شود.

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز