آخرین اخبار

وضعیت کرونا در قم تا ۲ بهمن

وضعیت-کرونا-در-قم-تا-۲-بهمن

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم اعلام کرد که در شبانه روز گذشته ۱۰۰ بیمار کرونایی در مراکز درمانی این استان بستری شدند که حال ۸ تن از آنان وخیم است.


به گزارش الفباخبربه نقل از ایرنا،محمدرضا قدیر آخرین وضعیت مبتلایان به کووید۱۹ در قم را مورد توجه قرار داد و افزود:  در ۲۴ ساعت منتهی به دوم بهمن ماه ۹۹، ۱۹ نفر با علائم کرونا پذیرش شدند.

وی اظهار داشت: از این بین ۱۶ نفر بستری شدند و ۱۷ بیمار هم با بهبودی از مراکز درمانی ترخیص شدند.

به گفته وی، در ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیمار کرونا مثبت در قم جان خود را از دست نداده ولی حال ۸ بیمار کرونایی وخیم است.

قم از روز بیستم دی ماه و پس از چندین ماه وضعیت فوق قرمز، قرمز و نارنجی سرانجام در ردیف مناطق آبی کرونایی کشور قرار دارد.

ویروس کرونا»، موسوم به «کووید ۱۹» اواسط ماه دسامبر سال گذشته (۲۴ آذر ۹۸) در شهر «ووهان» واقع در مرکز چین گزارش شد ابتدا از این بیماری به‌عنوان ذات‌الریه نام‌برده می‌شد اما کمیسیون ملی بهداشت چین در ۳۰ دسامبر سال ۲۰۱۹ (۹ دی ۹۸) به‌صورت رسمی شیوع این ویروس را در چین اعلام کرد.

شهروندان قمی برای طرح هرگونه پرسش در مورد ویروس کرونا می‌توانند با شماره تلفن‌های ۴۰۳۰، ۳۱۳۶ و ۱۹۰ تماس بگیرند و یا برای کسب آخرین اخبار از دانشگاه علوم پزشکی قم به کانال آن به نشانی webdaqom@ در فضای مجازی و یا تارنمای آن به نشانی اینترنتی www.muq.ac.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز