آخرین اخبار

قیمت انواع سکه و طلا ۲ بهمن ۹۹

قیمت-انواع-سکه-و-طلا-۲-بهمن-۹۹

سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز با افزایش قیمت به ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید و هرگرم طلای ۱۸عیار به قیمت یک میلیون و ۸ هزار تومان معامله شد.


به گزارش الفباخبر به نقل از تسنیم، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و هشت هزار تومان، قیمت دلار ۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم یک میلیون و هشت هزار تومان، قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۳۲۳ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت طلا و سکه طرح جدید در روز جاری نسبت به روزکاری قبل با افزایش همراه شده است؛ از جمله دلایل نوسان در بازار طلا و سکه تغییرات قیمتی در طلای جهانی و دلار است؛ قیمت ارز در بازار تهران تحت تأثیر خبرهای سیاسی است.

در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان، قیمت یورو ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۴۳۰ تومان اعلام شده است.

در صرافی‌های بانکی نیز قیمت دلار و یورو نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار ۲۲ هزار و ۶۵۰ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۲ هزار و ۱۵۰ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۶ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

 

بروز رسانی: پنج‌شنبه ۲  بهمن ۱۱:۱۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۲۲  هزار و ۶۵۰

قیمت دلار (بازار آزاد)

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۷ هزار و ۴۰۰

قیمت یورو (بازار آزاد)

۲۸ هزار و ۲۰۰

قیمت درهم

۶ هزار و ۴۳۰

قیمت پوند

۳۱ هزار

بروز رسانی: پنج‌شنبه ۲ بهمن ساعت ۱۱:۱۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۱۰  میلیون و ۶۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۵ میلیون و ۶۵۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۳ میلیون و ۶۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۲ میلیون و ۲۵۰ هزار

بروز رسانی: ‌پنج‌شنبه ۲ بهمن ساعت ۱۱:۱۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

یک میلیون و ۸  هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۳۲۳  هزار

مثقال طلا

۴ میلیون و ۳۷۰ هزار

انس طلا(دلار)

۱۸۷۱.۶

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز