آخرین اخبار

منتظر وضعیت مسی می مانیم

منتظر-وضعیت-مسی-می-مانیم

مدیر ورزشی پاری سن ژرمن یک پیام بسیار مهم درباره دو ستاره تیمش داشت و به جذب مسی هم واکنش نشان داد.


به گزارش الفباخبر به نقل از اکیپ، لیونل مسی قرارداد خود را با بارسلونا تمدید نکرده است و خبرهای زیادی درباره جدایی او از آبی اناری ها به گوش می رسد.

از پاری سن ژرمن به عنوان یکی از مشتریان جدی مسی سخن به میان می آید.

لئوناردو که همه کار پاری سن ژرمن در فصل نقل و انتقالات است درباره جذب مسی گفت: ستاره های بزرگ مثل مسی همواره مد نظر پاری سن ژرمن هستند اما اکنون زمان مناسبی برای صحبت کردن در این زمینه نیست. با صراحت بگویم که هنوز با مسی در این باره صحبت نکرده ایم و اصلا مذاکراتی صورت نگرفته است. 4 ماه دیگر تا پایان فصل باقی مانده است که این زمان زیادی است. منتظر وضعیت مسی خواهیم ماند.

مدیر ورزشی پاری سن ژرمن درباره اخراج توخل گفت: همه و حتی خود توخل می دانستند که تمدید قرارداد او مشکل است. ما با هم تفاهم نداشتیم. پیش از این هم در این مورد صحبت کرده بودیم و فکر می کنم که توخل از اخراج غافلگیر نشد.پاری سن ژرمن باید یک هویت روشن در زمین داشته باشد و براین باور هستیم که پوچتینو می تواند این هویت را به تیم برگرداند.

لئوناردو در پایان یک پیام روشن برای نیمار و ام باپه هم داشت و گفت: امیدوار هستیم که نیمار و ام باپه به این باور رسیده باشند که در تیم بزرگی بازی می کنند و می توانند با پاری سن ژرمن به رویاهای بزرگ خود برسند. تلاش می کنیم تا بین انتظارات آنها و توانایی های باشگاه توازن ایجاد کنیم. برای تمدید قرارداد این دو بازیکن از آنها خواهش و تمنا نمی کنیم بلکه به آنها می گویم که اگر دوست دارید با ما بمانید. من خوش بین هستم.

هم نیمار و هم ام باپه تا سال 2022 با پاری سن ژرمن قرارداد دارند. خبرهای زیادی درباره جدایی این دو بازیکن از تیم پاریسی به گوش می رسد به ویژه ام باپه که دوست دارد راهی رئال شود.

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز