آخرین اخبار

یک کشتی در دریای سیاه غرق شد

یک-کشتی-در-دریای-سیاه-غرق-شد

کشتی باری روسیه در دریای سیاه با ۱۵ خدمه غرق شده و خبر دقیق از سرنیشنان این کشتی در دسترس نیست.


به گزارش الفباخبر به نقل از سلام نو، سلام نو، رسانه های روسیه از جمله خبرگزاری ریانووستی و رادیو اکو مسکو روز یکشنبه اعلام کردند که کشتی باری با پرچم روسیه در منطقه ای ساحلی در نزدیکی منطقه اینکومو ترکیه در دریای سیاه غرق شد.

در این گزارش ها به نقل از سینان گونر استاندار استان بارتین ترکیه گفته شد: کشتی باری روسی ۱۵ خدمه داشت و هم اکنون اقدامات امدادرسانی برای نجات این افراد جریان دارد. 

به گفته گونر، خدمه کشتی پیش از غرق شدن این کشتی توانستند با سه قایق کوچک از آن خارج شوند و در زمان حاضر هیچ گونه اطلاعی دال بر غرق شدن این افراد وجود ندارد. 

استاندار استان بارتین گفت که شرایط نامساعد جوی مانع عملیات امداد رسانی به خدمه کشتی باری روسیه شده است. 

در همین حال خبرگزاری ریانووستی به نقل از «ایرینا قاسیمووا» دبیر مطبوعاتی سفارت روسیه در ترکیه نوشت: هیچ یک از خدمه کشتی باری غرق شده کشته نشده اند و سفارت روسیه برای روشن شدن سرنوشت این افراد تلاش می کند. 

نام کشتی باری غرق شده و اینکه به چه شرکتی تعلق دارد، اعلام نشده است. برخی از رسانه های ترکیه گزارش دادند که سه تن از خدمه این کشتی نجات یافته اند.

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز