آخرین اخبار

حبس و شلاق در انتظار کسانی که عمل چشم و گوش گربه ای می‌کنند

حبس-و-شلاق-در-انتظار-کسانی-که-عمل-چشم-و-گ

الفبا: گویا ما ایرانیان توان الگوبرداری از سرانه بالای مطالعه فرانسه یا اتحاد و پشتکار ژاپن را نداریم! بلکه تنها به صنعت مد علاقه مندیم، آن هم نه اسپرت مدلینگ یا کانسپت مدلینگ و کارهای مفهومی! نه! حسش نیست و صرف نمی کند تا روزی که چیزی برای از دست دادن باقی نماند! احتمالاً آن روز نیز در فضای مجازی اعتراض می کنیم که ما مقصر نیستیم، سبب اصلی همیشه بغل دستی است!


الفبا: گویا ما ایرانیان توان الگوبرداری از سرانه بالای مطالعه فرانسه یا اتحاد و پشتکار ژاپن را نداریم! بلکه تنها به صنعت مد علاقه مندیم، آن هم نه اسپرت مدلینگ یا کانسپت مدلینگ و کارهای مفهومی! نه! حسش نیست و صرف نمی کند تا روزی که چیزی برای از دست دادن باقی نماند! احتمالاً آن روز نیز در فضای مجازی اعتراض می کنیم که ما مقصر نیستیم، سبب اصلی همیشه بغل دستی است! به گزارش الفبا، برای بعضی از پزشکان دیگر هیچ فرقی نمی کند که عمل های زیبایی چه بلاهایی بر سر مردم می آورد! چند نفر جان باختند! وقتی بحث پول وسط می آید، کلاً اخلاق شعاری بیش نخواهد بود! سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، از تعیین ۲ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق بر اساس ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی هم برای افراد متقاضی انجام عمل‌های چشم گربه‌ای و گوش الاغی و هم پزشکان این اقدام خبر داد.
انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز