ناطق نوری به درخواست حمایت آخوندی برای شهرداری تهران جواب منفی داد

ناطق-نوری-به-درخواست-حمایت-آخوندی-برای

الفبا:منابع موثق اعلام کردند مراجعات مکرر آخوندی برای حمایت باجناقش حجت الااسلام ناطق نوری برای شهرداری پایتخت با مخالفت جدی او همراه شده است.


الفبا:منابع موثق اعلام کردند مراجعات مکرر آخوندی برای حمایت باجناقش حجت الااسلام ناطق نوری برای شهرداری پایتخت با مخالفت جدی او همراه شده است. به گزارش الفبا، ناطق نوری اعلام کرده است که موافق آخوندی در شهرداری تهران نیست و مکرراً به آخوندی گفته است خیال شهرداری را از سرت بیرون کن. این منبع آگاه گفت: ناطق نوری با یادآوری اختلافات شدید وزیر سابق راه با دولت به وی گفته به صلاح شهر تهران، دولت و حتی خودت نیست که شهردار تهران شوی. پیش از این نیز در جریان استیضاح آخوندی که پیش از به جریان افتادن منجر به استعفای وی از وزارت راه و شهرسازی شده بود، تعدادی از نمایندگان استیضاح کننده اعلام کرده بودند که ناطق‌نوری به ما پیام داده است که آقای آخوندی هزینه‌اش برای ما زیاد شده و دیگر ما از وی حمایتی نداریم؛ خود دانید!
انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه کوثر 2 بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز