آخرین اخبار

7 شرکت بورسی در مرحله بازارگردانی

7-شرکت-بورسی-در-مرحله-بازارگردانی

عملیات بازارگردانی سهام 7 شرکت در بورس اوراق بهادار آغاز شد.


به گزارش الفباخبر به نقل از اخبار مالی، شرکت بورس تهران از آغاز عملیات بازارگردانی نمادهای معاملاتی مربوط به شرکت‌های قند ثابت خراسان، سرمایه‌گذاری پارس توشه، صنعتی پارس خزر، گروه کارخانه‌های تولیدی نورد آلومینیوم، گروه صنایع پمپ‌سازی ایران، نیرو ترانس، کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ  خبر داد.

شایان ذکر است در حالی از 10 مهرماه امسال تمامی شرکت‌های بورسی و تا 15 ماه جاری شرکت‌های حاضر در فرابورس ملزم به معرفی بازارگردان شدند که به گفته مدیر نظارت بر ناشران بورس، همه ناشران پذیرفته شده در بورس موظفند برای انعقاد قرارداد بازارگردانی و معرفی بازارگردان به بورس اوراق بهادار تهران یا فرابورس ایران اقدام کنند.

بر این اساس در صورت اجرا نکردن این ابلاغیه، ناشران متخلف محسوب و جرایم برای آنان در نظر گرفته می‌شود که این جرایم و ضمانت اجرایی شامل تذکر، اخطار، محدودیت موقت یا دائم در دسترسی به سامانه معاملات، تعلیق یا لغو مجوزهای صادره توسط سازمان، محرومیت دریافت خدمات از ارکان بازار سرمایه برای مدت معین، جریمه نقدی، محرومیت از تصدی در هیئت مدیره اشخاص تحت نظارت، سلب صلاحیت و لغو پذیرش می‌شود.

 

 

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه کوثر 2 بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز