آخرین اخبار

مهدی المشاط:ما صلح عادلانه و واقعی را تأیید می‌کنیم که توقف تجاوز است

مهدی-المشاط-ما-صلح-عادلانه-و-واقعی-را-تأیید-می-کنیم-که-توقف-تجاوز-است

انصارالله یمن تأکید کرد که از تمام تلاش‌ها برای توقف جنگ و حل پیامدهای آن و برقراری روابط خوب با تمام کشورها حمایت می‌کند.


به گزارش الفباخبر به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، مهدی المشاط، رئیس شورای سیاسی انصارالله یمن در سخنانی به مناسبت پنجاه و سومین سالروز استقلال یمن از استعمار انگلیس گفت: ما صلح عادلانه و واقعی را تأیید می‌کنیم که توقف تجاوز،لغو محاصره، ازسرگیری پرداخت حقوق‌ها و آزادی اسرا را تضمین کند. ما خواهان صلحی هستیم که به یمنی‌ها اجازه دهد تصمیم آزادانه و مستقل بگیرند و امنیت و ثبات و وحدت و تمامیت ارضی و حق کامل یمن برای داشتن دولتی مدنی و عادل را حفظ کند.

وی گفت: ما از تلاش‌های فرستاده سازمان ملل و تمام تلاش‌ها برای آتش‌بس و مقابله با پیامدهای جنگ و ازسرگیری روابط درست و سالم با کشورهای اطراف و تمام کشورهای جهان براساس منافع مشترک، احترام متقابل، حسن همجواری و احترام به حاکمیت حمایت می‌کنیم.

وی عربستان و امارات را به اشغال بخش‌هایی از یمن متهم کرد و گفت: برای ما سخت است که در این سالروز بخش عزیزی از خاک وطنمان همچنان تحت اشغال برخی از کشورها باشد.

 

 

 

 

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه کوثر 2 بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز