آخرین اخبار

تهمت درباره ترور محسن فخری زاده مهابادی

تهمت-درباره-ترور-محسن-فخری-زاده-مهابادی

الفباخبر - علت ترور محسن فخری زاده مهابادی یک تهمت است ؛ تهمتی که از جانب اسرائیل و آمریکا مطرح شد ، اما امریکا خودش را تا کنون از عامل بودن کنار کشیده.


به گزارش الفباخبر ، محسن فخری زاده مهابادی اهل قم ، پدر انرژی هسته ای ایران نامیده می‌شد. به وی این اتهام و تهمت وارد شد که همراه حسن تهرانی مقدم به کره شمالی سفر کرده تا برنامه موشک سازی ایران را با همکاری کره شمالی و لیبی پایه‌ گذاری نماید و وی را مانند رابرت اوپنهایمر که پدر بمب اتمی است ، دارای ذهنیات جنگجویانه می‌خوانند و می‌گویند وی قصد داشت درست مثل دیکتاتوری کره شمالی عمل نماید و به وقتش جهانی را به خاک و خون بکشد. اما هیچکدام از این گفته‌ها صحت ندارد و انرژی هسته‌ای مانند چاقو هم می‌تواند برای مصارف درست مورد استفاده قرار بگیرد و هم مصارف غلط. محسن فخری زاده مهابادی حتی می‌خواست برای درمان کرونا از انرژی اتمی استفاده نماید و این خدمت خداپسندانه هرگز فراموش نخواهد شد. این اولین بار نیست که موساد اسرائیل و آمریکا دانشمندان ایران را به شهادت می‌رسانند. کرونا و درمان این پاندمی توسط این شخص خبره اقدامی تحسین برانگیز به شمار می‌رفت اگر زنده می‌ماند. روح این بزرگمرد شاد و یادش گرامی.

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه کوثر 2 بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز