آخرین اخبار

مجید جعفری درگذشت

مجید-جعفری-درگذشت

مجید جعفری یکی از مدرسان پیشکسوت کشوری بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان سینا اهواز درگذشت.


به گزارش الفباخبر به نقل از سلام‌نو، محمدرحیم کریمی مدیر سازمان دانش آموزی خوزستان با اعلام این خبر و ضمن ابراز تاسف از درگذشت این مدرس فرهیخته افزود:استاد مجید جعفری از مدرسان پیشکسوت کشوری پس از چند هفته مبارزه با این بیماری در بیمارستان سینا اهواز دارفانی را وداع گفت.

سوابق آموزشی مجید جعفری

کریمی در ادامه با اشاره به سوابق این مدرس تشکیلاتی بیان کرد :آقای جعفری از مدرسان پیشکسوت در آموزش مهارتهای تشکیلاتی از جمله صف جمع بود که در دوره های مختلف تجربیات و مهارتهای خود را بی کم و کاست در اختیار پیشتازان قرار می داد و همواره بر نظم اخلاق تشکیلاتی تاکید ویژه ای داشت و اینجانب این ضایعه اسفناک را به خانواده محترم جعفری ، جامعه فرهنگی و تشکیلات پیشتازان ،مربیان مدرسان تسلیت عرض می نمایم.

گفتنی است زنده یاد جعفری ازفرهنگیان بازنشسته ناحیه یک اهواز وجانبازان شیمیایی هشت سال دفاع مقدس بود که عصر امروز به دیار حق شتافت و به جمع همرزمان شهیدش پیوست.

 

 

 

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه کوثر 2 بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز