آخرین اخبار

بررسی 800 اثر در نخستین جشنواره ملی صنعت بیمه

بررسی-800-اثر-در-نخستین-جشنواره-ملی-صنعت-بیمه

بیش از 800 اثر در بخش‌های فیلم، عکس و پوستر به دبیرخانه جشنواره ملی فیلم و عکس و پوستر صنعت بیمه ارسال و توسط داوران بررسی شد.


به گزارش الفباخبر به نقل از اخبار‌پولی‌ومالی، بیش از 800 اثر در بخش‌های فیلم، عکس و پوستر به دبیرخانه جشنواره ملی فیلم و عکس و پوستر صنعت بیمه ارسال و توسط داوران بررسی شد.

در بخش فیلم‌ با موضوع اهداف بیمه کرونا و مبحث آزاد فیلم‌های کوتاه، مستند، نماهنگ و انیمیشن 500 فیلم به دبیرخانه جشنواره رسید که به ترتیب 370 و 100 فیلم و انیمیشن در بخش اول انتخاب و در مرحله بعد از میان آن‌ها 50فیلم و 70انیمیشن برای بررسی نهایی اعضای هیات‌دوران برگزیده شد. 
در بخش عکس و پوستر نیز به ترتیب 250 و یکصد اثر به دبیرخانه ارسال شد که در بخش اول 200عکس و 50 پوستر و در مرحله بعد به ترتیب 62 و 30 عکس و پوستر برای بررسی نهایی اعضای هیات‌داوران برگزیده شد.  
فریدون جیرانی، جلیل اکبری، صحت بهتاش صناعی‌ها، سیدارشاد میرشجاعی، فرشاد نجفی‌پور، غلامرضا سلیمانی، مجید مشعلچی فیروزآبادی، احمدرضا عصاری، مرتضی کامرانی، ابوالفضل آقادادی اعضای هیات داوران بخش فیلم و عکس و قباد شیوا، کاظم درم‌بخش، سمیه ولیان اعضای هیات داوران بخش پوستر هستند.
اعضای هیات انتخاب این جشنواره امیر کرم‌یزدی، علی نوروزی، محمدحسین عابدی، سیاوش چاوشی، سهیلا حسینی، احمدرضا عصاری و محسن الهی‌نیا هستند.
نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس و پوستر بیمه به دبیری امیر کرم‌یزدی ششم آذرماه برگزار می‌شود.

 

 

 

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه کوثر 2 بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز