آخرین اخبار

نماینده مردم مشهد: جناب وزیر برای مبارزه با فساد خودتان را اذیت نکنید

نماینده-مردم-مشهد-جناب-وزیر-برای-مبارز

الفبا: رضا شیران خراسانی نماینده مردم مشهد در مجلس خطاب به وزیر وقت وزارت صمت در مورد سفارش خودروهای وارداتی اعلام کرد لازم نیست برای مبارزه با فساد خودتان را خیلی اذیت کنید.


الفبا: رضا شیران خراسانی نماینده مردم مشهد در مجلس خطاب به وزیر وقت وزارت صمت در مورد سفارش خودروهای وارداتی اعلام کرد لازم نیست برای مبارزه با فساد خودتان را خیلی اذیت کنید. به گزارش الفبا، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در توئیت خود پیرامون واردات خودرو و ثبت سفارش های انجام شده خطاب به شریعتمداری وزیر فعلی وزارت کار که در هیاهوی واردات غیرقانونی خودروهای خارجی مسئولیت وزارت صمت را بر عهده داشت، نوشت: برای شناسایی واردکنندگان خودرو فقط کافیست اسامی مدیران عامل و هئیت مدیره شرکتها و سازمان‌های زیر مجموعه وزارتخانه‌تان را در این هفته منتشر کنید. گفتنی است در دوره یاد شده ابتدا در مورد ثبت سفارش های غیرقانونی مخالفت جدی وجود داشت، اما با فشار افکار عمومی و تاکید رئیس جمهور برخی اسامی ثبت سفارش کنندگان کالا با ارز دولتی اعلام شد. البته ماجراهای پرشیاخودرو و افراموتور از جمله سوالات جدی است که هنوز برای افکار عمومی بی پاسخ مانده است.
انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه کوثر 2 بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز