آخرین اخبار

تسهیلات پرداختی در بانک دی رشد کرد

تسهیلات-پرداختی-در-بانک-دی-رشد-کرد

بررسی صورت های مالی شش ماهه نخست سال 1399 بانک دی نشان دهنده رشد تسهیلات پرداختی در این بانک است.


به گزارش الفباخبر ،گزارش های مالی منتشر شده نشان می دهد، با تدوین خط‌مشی‌ها و سیاست های اعتباری نوین در بانک دی، میزان تسهیلات پرداختی همراه با کاهش نرخ موثر تسهیلات در این بانک رشد چشمگیری یافته است.

در پی تدابیر هیئت مدیره بانک دی، پرداخت تسهیلات کوتاه مدت ارزان قیمت در کنار افزایش تعداد تسهیلات پرداختی به آحاد جامعه به ویژه خانواده معزز شهداء و ایثارگران در اولویت سیاست های اعتباری شعب قرار گرفت که نتیجه آن را می توان در طرح های تسهیلاتی متنوع و انعطاف پذیری از جمله «دیدار دی»، «24 ارزش آفرین»،«دی کارت اعتباری» و نیز «طرح اعتباری حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا» دید که با استقبال گسترده مشتریان مواجه شد.

همچنین عملکرد بانک طی شش ماه نخست سال جاری نشان می دهد که مانده تسهیلات بانک در این مدت بیش از 61 درصد افزایش یافته است که بیشترین افزایش ها در حوزه پرداخت تسهیلات را می‌توان در رشد 432 درصدی مانده تسهیلات مضاربه، رشد 53 درصدی مانده تسهیلات خرید دین و رشد 68 درصدی مانده تسهیلات مرابحه مشاهده کرد.

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز