آخرین اخبار

تمدید خودکار کارت های منقضی شده بانک سینا در سال 99

تمدید-خودکار-کارت-های-منقضی-شده-بانک-سینا-در-سال-99

در راستای کمک به مدیریت، کنترل و پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در کشور، تاریخ کارتهای مشتریان بانک سینا که تا پایان سال منقضی می شوند، برای یک سال دیگر به صورت خودکار تمدید خواهد شد.


به گزارش الفباخبر ، با توجه به افزایش آمار روزانه ابتلا به کرونا در بین هموطنان گرامی و در راستای کمک به کاهش مراجعات حضوری به شعب و تسهیل در استفاده از درگاه های غیرحضوری، تمامی کارت های بانک سینا که تا پایان سال منقضی می شوند، به صورت خودکار برای یک سال دیگر تمدید خواهد شد.

در همین راستا، سقف انتقال وجه کارت به کارت شتابی و درون بانکی از طریق درگاه های اینترنتی و خودپردازها در بانک سینا در هر شبانه روز از مبدا هر کارت، مبلغ 60 میلیون ریال تعیین شده است.

گفتنی است بانک سینا در ادامه همراهی با سیاست های پیشگیرانه شیوع کرونا، امکان فعالسازی موبایل بانک و اینترنت بانک و بازیابی رمز عبور این سامانه ها را به صورت غیرحضوری نیز فراهم ساخته است.

در حال حاضر این خدمت برای مشتریان حقیقی راه اندازی شده و متقاضیان برای استفاده از این امکان، باید در بانک سینا دارای شماره مشتری بوده و مشخصات وی شامل کدملی و شماره موبایل در سیستم بانک ثبت شده باشد. ضمن آنکه مشتری باید رمز دوم یکبار مصرف را برای کارت خود فعال و نرم افزار رمزساز ارس را نیز نصب و راه اندازی کرده باشد.

مشتریان می توانند با مراجعه مستقیم به وبسایت بانک سینا به نشانی https://www.sinabank.ir و کلیک بر روی منوی اینترنت بانک، مراحل ثبت نام یا دریافت رمز عبور را انجام دهند.

 

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز