آخرین اخبار

تصویر مهیج فوران آتشفشان ساریچف با دوربین های فضایی

تصویر-مهیج-فوران-آتشفشان-ساریچف-با-دور

الفباخبر: دوربین های فضایی هر بار مهیج ترین تصاویر را در اختیار زمینیان قرار می دهند. تصویر فضایی از فوران آتشفشان در جزایر کوریل که هر برداشت دیگری جز آتشفشان را در نگاه اول متصور می کند، این بار توسط محققان فضایی به زمین ارسال شده است.


الفباخبر: دوربین های فضایی هر بار مهیج ترین تصاویر را در اختیار زمینیان قرار می دهند. تصویر فضایی از فوران آتشفشان در جزایر کوریل که هر برداشت دیگری جز آتشفشان را در نگاه اول متصور می کند، این بار توسط محققان فضایی به زمین ارسال شده است. فضانوردان با ثبت فوران آتشفشان ساریچف در جزایر کوریل روسیه یک رویداد کم نظیر را مستند کرده اند که برای مشتاقان دارای جذابیت های قابل توجهی است. این حادثه در یخبندان های جزایر کوریل رخ داده است؛ جایی که تقریباً فاقد سکنه است و آزاد شدن انرژی های درونی زمین و خروج ماگما یا مایعات مذاب آن به کسی صدمه نزده است. گفتنی است نزدیک ترین حادثه فوران آتشفشان به لحاظ تاریخی مربوط به آتشفشان فوئگو در گواتمالا است که در تاریخ 14 خرداد ماه امسال به وقوع پیوست و باعث جاری شدن رودی از مواد مذاب در روستاهای اطراف این آتشفشان شده که در زمان خود 63 کشته و ده ها مجروح برجا گذاشته است. فوران این آتشفشان زندگی یک میلیون و 700 هزار نفر از ساکنان این بخش از گواتمالا را تحت تاثیر قرار داد و 3 هزار و 100 نفر ناگزیر به ترک خانه های خود شده‌اند.
dayins.com bmi.ir izbank.ir hsinsur.com pasargadinsurance.ir bsi.ir einsure.kins.ir si24.ir alborzins.com ba24.ir armanins.com melico.ir ttbank.ir postbank.ir
نرخ سکه و ارز