آخرین اخبار

علی نامداری مسیر بازگشت استرا را هموار می‌کند!

علی-نامداری-مسیر-بازگشت-استرا-را-هموار-می‌کند-

الفباخبر- احمد سعادتمند از بدو مدیرعاملی خود در باشگاه استقلال به صورت جسته گریخته تلاشهایی را برای بازگرداندن استراماچونی به نیمکت استقلال انجام داده است.


به گزارش الفباخبر، پس از شکایت میلیون یورویی استراماچونی از استقلال ، سعادتمند برای اخذ تخفیف با سرمربی ایتالیایی مذاکراتی را با وی انجام داد که در خلال آن متوجه علاقه استرا برای بازگشت به تهران شد،امّا با یک پیش شرط از سمت طرف ایتالیایی...پرداخت ۷۰۰ هزار دلار از مطالبات وی به صورت نقد،قبل از قرارداد دوباره با آبی پوشان!

پس از اطلاع مدیران استقلال از شرایط استراماچونی و مذاکرات آن‌ها با برخی اسپانسرها و هواداران متمول،سعادتمند با ضمانت مالی سفت و سخت یکی از هواداران متمول استقلال مواجه شد.

علی نامداری انبوه سازی استقلالی است که در جلسات رودرو با سعادتمند به وی اعلام کرده حاضر است مبلغ ۷۰۰ هزار دلار(شرط استرا)را به باشگاه استقلال تزریق کند و حتی برای نشان دادن حسن نیت خود نیز مبلغ ۱۰۰ هزار دلار را نیز حدود دو ماه پیش به این باشگاه پرداخت کرد که کمک حال ویژه‌ای برای پرداخت مطالبات دیاباته بود.

علاوه بر نامداری،برخی اسپانسرها و هواداران متمول دیگر نیز قول هرگونه همکاری مالی با استقلال را برای بازگرداندن استراماچونی ، به سعادتمند داده‌اند.

 

انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه کوثر 2 بیمه البرز بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز