آخرین اخبار

توقف لغو روادید ایران برای گردشگران صربستان 

توقف-لغو-روادید-ایران-برای-گردشگران-ص

الفباخبر: در پی توقف لغو روادید شهروندان ایرانی توسط دولت صربستان، این عمل به‌صورت متقابل برای گردشگران ورودی از صربستان به کشورمان اجرایی می‌شود.


الفباخبر: در پی توقف لغو روادید شهروندان ایرانی توسط دولت صربستان، این عمل به‌صورت متقابل برای گردشگران ورودی از صربستان به کشورمان اجرایی می‌شود.   به‌ گزارش الفباخبر به نقل از سازمان میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، اداره گذرنامه وزارت امور خارجه در بخشنامه‌ای اعلام کرد بنا بر اجرای اصل عمل متقابل و با توجه به توقف رژیم لغو روادید اتباع ایرانی برای ورود به صربستان، این عمل به‌صورت متقابل برای اتباع صربستان که قصد ورود به ایران دارند اجرایی می‌شود. در این بخشنامه آمده است از ۲۴ مهر ۹۷ اتباع ایرانی برای سفر به صربستان و همچنین اتباع کشور صربستان برای ورود به ایران باید روادید دریافت کنند. گفتنی است اخیرا دولت صربستان با طرح ایجاد پاره ای مشکلات توسط شهروندان ایرانی در صربستان موضوع ضرورت صدور روادید برای سفر ایرانیان به صربستان را به جریان انداخت.
dayins.com bmi.ir izbank.ir hsinsur.com pasargadinsurance.ir bsi.ir einsure.kins.ir si24.ir alborzins.com ba24.ir armanins.com melico.ir ttbank.ir postbank.ir
نرخ سکه و ارز