آخرین اخبار

ارائه خدمات پرداخت بانک ها همزمان با تغییر ساعت رسمی است

ارائه-خدمات-پرداخت-بانک-ها-همزمان-با-تغ

الفباخبر: بانک مرکزی روز جمعه اعلام کرد خدمات پرداخت شبکه بانکی همزمان با تغییر ساعت رسمی مطابق سال های گذشته انجام می شود.


الفباخبر: بانک مرکزی روز جمعه اعلام کرد خدمات پرداخت شبکه بانکی همزمان با تغییر ساعت رسمی مطابق سال های گذشته انجام می شود. به گزارش الفباخبر، روابط عمومی بانک مرکزی در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به برخی اخبار منتشر شده در فضای مجازی در خصوص توقف ارایه خدمات پرداخت در بازه تغییر ساعت رسمی، به آگاهی می‌رساند مطابق با روال سال‌های گذشته، شبکه بانکی کشور پیش بینی لازم برای اعمال تغییر ساعت رسمی را به عمل آورده است. در این اطلاعیه آمده است: مطابق با روال گذشته انجام تراکنش‌ها در فاصله زمانی ساعت قدیم تا جدید در شبکه شتاب و شاپرک پردازش می شود و از این جهت تفاوتی بین روال سال‌جاری و سال‌های قبل وجود ندارد. بانک مرکزی در این اطلاعیه می افزاید: با توجه به تغییرات سامانه و آماده نبودن یک بانک، احتمال اختلال، صرفا در پایانه های آن بانک از جمله پایانه های سوختگیری در بازه زمانی ذکر شده وجود دارد که توصیه می‌شود هم میهنان با توجه به احتمال این اختلال، برنامه ریزی لازم را برای پرداخت انجام دهند. این روابط عمومی بانک مرکزی افزود: باتوجه به اینکه یک ساعت مشخص دو بار تکرار می شود احتمال بروز اختلال پراکنده در برخی از بانک ها در ساعت یاد شده وجود دارد.
dayins.com bmi.ir izbank.ir hsinsur.com pasargadinsurance.ir bsi.ir einsure.kins.ir si24.ir alborzins.com ba24.ir armanins.com melico.ir ttbank.ir postbank.ir
نرخ سکه و ارز