آخرین اخبار

بانک مهر ایران به دانشگاه آزادی ها 20 میلیون تومان وام می دهد

بانک-مهر-ایران-به-دانشگاه-آزادی-ها-20-میل

الفباخبر: مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران آمادگی این بانک را برای پرداخت وام 20 میلیون تومانی به دانشجویان دانشگاه آزاد اعلام کرد.


الفباخبر: مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران آمادگی این بانک را برای پرداخت وام 20 میلیون تومانی به دانشجویان دانشگاه آزاد اعلام کرد. به گزارش الفباخبر مدیرعامل بانک مهر ایران ضمن اعلام آمادگی شعب برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بیان داشت: دستورالعمل اجرایی این تفاهمنامه به شعب ابلاغ شده و این بانک برای افتتاح حساب واحدهای دانشگاهی و پرداخت بلافاصله وام دانشجویی آمادگی لازم را دارد. به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، دکتر اکبری با اشاره به تفاهمنامه امضا شده با سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی اظهارداشت: بر اساس مفاد این تفاهمنامه بانك قرض الحسنه مهر ایران با همكاری صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به دانشجویان تمامی مقاطع این دانشگاه از كاردانی تا دكترای تخصصی تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می كند. وی افزود: سقف وام دانشجویی پرداختی توسط شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران ۲۰۰ میلیون ریال در ازای هر نفر است که معرفی و ساز و کار نحوه پرداخت آن از سوی دانشگاه آزاد اسلامی تبیین می شود. مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران ضمن تاکید بر ضرورت تامین مالی برای دانشجویان مقاطع آموزش عالی به ویژه دکترا، بیان داشت: با توجه به نقش دانش و آموزش مهارت در پیشرفت کشور، باید تدابیری اتخاذ شود كه دانشجویان دغدغه كمتری نسبت به هزینه های تحصیل داشته باشند. وی افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران برای ارج نهادن به تحصیلات تکمیلی کارمزد تسهیلات ویژه دانشجویان را از ۴ درصد به ۳ درصد کاهش داده است و دانشجویان می توانند با داشتن معرفی نامه از سوی دانشگاه به شعب این بانك در سراسر كشور مراجعه كنند. دکتر اکبری در رابطه با نحوه بازپرداخت این تسهیلات اظهارداشت: وام های دانشجویی در سررسید های ۲۴ تا ۴۸ ماهه تقسیط شده است تا فشار مالی ناشی از پرداخت شهریه ها کاهش یابد. مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در رابطه با ضمانت های لازم برای تشکیل پرونده تصریح کرد: طبق بخشنامه ها و قوانین بانک مركزی، تسهیلات اعطایی به هر دانشجو تا سقف یكصد میلیون ریال، با یك نفر ضامن معتبر و مازاد بر آن تا سقف دویست میلیون ریال با معرفی دو ضامن معتبر قابل پرداخت است كه تلاش شده شرایط ضامنین برای دانشجویان تسهیل شود. اکبری تأکید کرد: این بانک آمادگی دارد تا بلافاصله بعد از افتتاح حساب صندوق های رفاه دانشجویان واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی و معرفی دانشجویان توسط دانشگاه، نسبت به تشكیل پرونده و پرداخت تسهیلات دانشجویی اقدام فوری كند.
انتهای پیام

دریافت شبا بیمه کوثر بانک سپه بانک توسعه تعاون بانک رفاه بنر بانک سامان بیمه آسیا بیمه سینا بیمه پاسارگاد بیمه سامان بیمه پارسیان بیمه حکمت بانک ایران زمین بانک آینده
نرخ سکه و ارز