کیف پول الکترونیک بانک صادرات در اپلیکیشن صاپ

کیف-پول-الکترونیک-بانک-صادرات-در-اپلیکیشن-صاپ

الفبا: صیدی مدیر عامل بانک صادرات از راه اندازی خدمات کیف پول الکترونیکی در اپلیکیشن صاپ خبر داد.


به گزارش الفبا خبر به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات، حجت‌اله صیدی با اعلام این خبر، بر لزوم استفاده هرچه بیشتر از خدمات غیرحضوری بانکداری الکترونیک در شرایط ویژه کنونی تاکید و اظهار کرد: کاهش نیاز مشتریان برای مراجعه حضوری به شعب با وجود گسترش ویروس کرونا در جامعه، از مهمترین اهداف کنونی بانک صادرات  است که این هدف با توسعه روزافزون خدمات بانکداری الکترونیک پیگیری می‌شود. در این راستا علاوه بر تجهیز نسخه‌ جدید «همراه بانک» به گزینه‌های بیشتر، خدمت «کیف پول» الکترونیک بانک صادرات در اپلیکیشن پرداخت «صاپ» با امکانات ویژه به زودی در اختیار مشتریان بانک و هموطنان قرار خواهد گرفت.

صیدی با تشکر از زحمات پرسنل بانک در ارائه خدمت به مشتریان و هموطنان  با وجود دشواری‌های کاری ناشی از گسترش ویروس کرونا، با تاکید بر پایداری منابع، افزایش منابع ارزان قیمت و کاهش بهای تمام شده پول را از جمله عوامل مهم توانمندی بانک برای حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی کشور در سال «جهش تولید» عنوان کرد.

وی سودآوری و تحقق اهداف بانک به منظور تقویت آمادگی کمک به اقتصاد کشور در سال جاری را از دیگر برنامه‌های بانک اعلام کرد.

 مدیرعامل بانک صادرات  درخصوص آموزش نیروی انسانی گفت: تربیت نیروی انسانی کارآمد و با انگیزه برای خدمت به بخش‌های مختلف اقتصادی کشور، در بانک صادرات  با جدیت دنبال می‌شود و این مهم باید بیش از گذشته مورد توجه مدیران قرار گیرد.

وی با تکریم خدمات همت‌اله حسین‌زاده سوادی  و علی ملکان، مدیران شعب سابق جنوب و شمال تهران بانک صادرات، حکم مدیریت جدید این منااطق را به حسین سلامتیان قمصری و عبدالرضا شریعتی اعطا کرد.

حسین سلامتیان قمصری، پیش از این، ریاست اداره کل پیگیری و وصول مطالبات کلان بانک صادرات  را برعهده داشت و عبدالرضا شریعتی نیز تا قبل از تصدی این سمت، مدیر شعب شرق تهران بانک صادرات  بود.

bmi.ir izbank.ir pasargadinsurance.ir bsi.ir einsure.kins.ir si24.ir alborzins.com ba24.ir armanins.com melico.ir ttbank.ir postbank.ir
نرخ سکه و ارز