آخرین اخبار

اعتبار کارت‌های بانک آینده تا پایان سال ۹۹ خودکار تمدید می‌شود

اعتبار-کارت‌های-بانک-آینده-تا-پایان-سال-۹۹-خودکار-تمدید-می‌شود

الفبا : بانک آینده با هدف کاهش مراجعه هم‌وطنان به شعب بانک ، اعتبار کارتهای بانکی را تا پایان سال ۹۹ خودکار تمدید می‌کند.


ه گزارش الفبا به نقل از روابط عمومی بانک آینده این بانک علاوه بر کاهش ساعات کاری واحدهای خود در ستاد مرکزی و شعب بانک، سقف برداشت از تمام دستگاه‌های خوپرداز و ابزارهای غیرحضوری (سامانه پیشخوان مجازی، همراه‌کارت و دیگر درگاه‌های اینترنتی) را در هر شبانه‌روز به 100 میلیون ریال (10 میلیون تومان)، افزایش داد. 
این بانک هم‌چنین در اقدامی دیگر، تمامی کارت‌هایی که تاریخ اعتبار آن‌ها، اسفندماه امسال و فروردین‌ماه سال 1399 به‌پایان می‌رسد هرا به طور خودکار به‌مدت یک‌سال، تمدید کرده است.
از سوی دیگر، به‌علت مراجعات مستمر و تماس بیش‌تر با اسکناس،اقدامات پیش‌گیرانه‌ای را انجام داده است که از آن جمله می‌‌توان به اجرای روزانه عملیات ضدعفونی شعب، بررسی مداوم سلامت کارکنان، توزیع تجهیزات و بسته‌های بهداشتی، شامل: دست‌کش، ژل و مواد ضدعفونی‌کننده ویژه بانکداران شعب و نیز طراحی و پخش بروشورها و کلیپ‌های آموزشی- بهداشتی در کانال‌های ارتباطی (تارنمای رسمی و شبکه‌های اجتماعی بانک)، با هدف اطلاع‌رسانی بهینه به سرمایه انسانی فعال در بانک و نیز مشتریان و مراجعه‌کنندگان اشاره کرد. 

dayins.com bmi.ir izbank.ir hsinsur.com pasargadinsurance.ir bsi.ir einsure.kins.ir si24.ir alborzins.com ba24.ir armanins.com melico.ir ttbank.ir postbank.ir
نرخ سکه و ارز