آخرین اخبار

بانک مرکزی در آستانه تغییر سه عضو بازنشسته از هیأت عامل است

بانک-مرکزی-در-آستانه-تغییر-سه-عضو-بازنش

الفباخبر : ۳ عضو هیات عامل بانک مرکزی مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان می شوند و جابه جایی در انتظار آنها است. معاون بین الملل، معاون حقوقی و پارلمانی و معاون اداری و مالی بانک مرکزی مشمول قانون منع به کارگیری بارنشستگان می شوند.


الفباخبر : ۳ عضو هیات عامل بانک مرکزی مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان می شوند و جابه جایی در انتظار آنها است. معاون بین الملل، معاون حقوقی و پارلمانی و معاون اداری و مالی بانک مرکزی مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان می شوند. به گزارش الفباخبر، تا ۵۹ روز دیگر قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان لازم الاجرا می شود. از تاریخ ابلاغ این قانون، بکارگیری افرادی که در اجرای قوانین و مقررات مربوطه بازنشسته یا باز خرید شده بشوند، در دستگاه های اجرایی موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۱۳۸۶/۷/۸ و کلیه دستگاه هایی که به نحوی از انحاء از بودجه عمومی کل کشور استفاده می کنند، ممنوع است. طبق این قانون که بانک مرکزی را هم در بر می گیرد، سه نفر از مدیران بانک مرکری باید از سمت خود کارگیری کرده و این نهاد را ترک کنند. حسين يعقوبی معاون بین الملل بانک مرکزی، حسین نقره کار شیرازی معاون حقوقی و پارلمانی بانک مرکزی و بهمن مسگرها معاون اداری و مالی بانک مرکزی مشمول این قانون می شوند. رئیس جمهوری روز سه شنبه قانون اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را برای اجرا ابلاغ کرد. گفتنی است با ابلاغ قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان به سازمان اداری و استخدامی کشور و در اجرای اصل 123 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، مقرر شد حداکثر ظرف دو ماه از تاریخ ابلاغ نسبت به اجرای آن اقدام شود. پیش از این نیز سازمان امور اداری استخدامی از مشمولین این قانون خواسته بود قبل از ورود سازمان های نظارتی به این امر، شخصاً تقاضای استعفای خود را به واحد مربوطه ارائه بدهند. البته علاوه بر بانک مرکزی، این وضعیت برای شرکت های بیمه نیز که دارای افراد مشمول این قانون باشند، وجود دارد و اخبار این تغییرات در مهلت قانونی تعیین شده به گوش خواهد رسید.
dayins.com bmi.ir izbank.ir hsinsur.com pasargadinsurance.ir bsi.ir einsure.kins.ir si24.ir alborzins.com ba24.ir armanins.com melico.ir ttbank.ir postbank.ir
نرخ سکه و ارز