آخرین اخبار

نماینده مردم مبارکه: کرامت بازنشستگان حفظ شود/ در پی تسویه حساب های شخصی نباشیم

نماینده-مردم-مبارکه-کرامت-بازنشستگان

الفباخبر: زهرا سعیدی در مورد اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان که با ابلاغ مجلس باید طی یک دوره  دو ماهه اجرا شود گفت: در اجرای این قانون کرامت بازنشستگان حفظ شود و نباید به ابزاری برای تسویه حساب های شخصی تبدیل گردد.


الفباخبر: زهرا سعیدی در مورد اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان که با ابلاغ مجلس باید طی یک دوره  دو ماهه اجرا شود گفت: در اجرای این قانون کرامت بازنشستگان حفظ شود و نباید به ابزاری برای تسویه حساب های شخصی تبدیل گردد. به گزارش الفباخبر وی درگفت و گو با خانه ملت اظهار داشته است با توجه به اینکه افراد بازنشسته طبق قانون فعالیت می کردند در شرایطی که قانون گذار برای آنها محدودیتی ایجاد کرده لازم است اجرای این قانون با حفظ کرامت این افراد همراه شود و در این میان ارزش تجربه آنها فراموش نشود. وی گفت: در شرایطی که جامعه دچار التهاب است باید بتوان با تلفیق تجارب مدیران با تجربه و انتقال این تجارب به مدیران جوان  از گردنه مسئولیت ها به خوبی گذر کرد.
dayins.com bmi.ir izbank.ir hsinsur.com pasargadinsurance.ir bsi.ir einsure.kins.ir si24.ir alborzins.com ba24.ir armanins.com melico.ir ttbank.ir postbank.ir
نرخ سکه و ارز