بازداشت پیمانکاران مقصر در حادثه فوت کودک

Los Angeles

پدر عماد صفیاری گفت: از تمامی کسانی که در این امر دخیل بوده اند شکایت کرده ام.


به گزارش خبرنگار الفبا، بعد از اتفاق تلخی که در جریان بازی پرسپولیس و نفت آبادان برای خانواده صفیاری رخ داد که منجر به جان باختن کودک ۶ ساله این خانواده شد، پدر عماد در گفت و گویی عنوان کرد: این کودک ثمره ی زندگی من بود و امکان ندارد از خونش بگذرم. 
وی گفت: از تمامی کسانی که در این امر دخیل بوده اند شکایت کرده ام و ذره ای کوتاه نمی آیم. برای این کار اگر لازم باشد خانه پدری ام را هم می فروشم تا به حق خود و کودکم برسم.

در این راستا سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری پایتخت اعلام کرد: پس از وقوع حادثه در ورزشگاه آزادی با حضور ماموران کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان و تیم تشخیص هویت، تحقیقات اولیه تحت نظارت مقام قضایی آغاز شد. 
وی تصریح کرد: با دستور قضایی پیمانکار نصب داربست که جوان ۲۷ ساله‌ای بود پس از این حادثه دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شد.رئیس پلیس پیشگیری پایتخت خاطرنشان کرد: تحقیقات تکمیلی در راستای شناسایی مقصر یا مقصران احتمالی دیگر در دستورکار است.
همچنین یک مقام آگاه در قوه قضائیه اعلام کرد: پیمانکار ایجاد کننده داربست و پیمانکار تاسیسات برق و همچنین یک پیمانکار دیگر، با دستور قضایی بازداشت شدند و محل حادثه جهت بررسی مجدد پلمب شد.

گالری تصاویر

پیشخوان روزنامه