فوتبال باز هم قربانی گرفت

Los Angeles

یک پسر بچه هشت ساله در حاشیه بازی تیم های فوتبال پرسپولیس و صنعت نفت در استادیوم آزادی فوت کرد.


به گزارش الفبا به نقل از ورزش سه، سر قرابنی که یک پسربچه 6 ساله بود، به داربست پشت گیت تکیه داده بوده و این داربست به سیم برق وصل بوده که باعث فوت او به علت برق گرفتگی شده است.
عماد که بازی پرسپولیس - نفت بر می‌گشت حوالی ساعت ۹ شب در تماس صورتش با میله داربست که به دکل برق متصل بود دچار برق گرفتگی شدید شد و درگذشت.
عماد متولد ۱۳۹۲ بود. کودکی که برای پشت سر گذاشتن یک روز آخر تابستان، کمی قبل از آغاز فصل مدارس با پدر که غرفه دار یکی از بوفه های ورزشگاه آزادی بود به محوطه مجموعه ورزشی آزادی آمده بود. روزی که با بازی گذشت و به فاجعه ای تلخ و وحشتناک ختم شد. 
پدر عماد بر اثر تألم و ناراحتی نای ایستادن و حرف زدن نداشت. او که برای توضیح اتفاق در ورزشگاه حاضر شده بود بدترین لحظات زندگی را پشت سرمی گذاشت و با اندوه و گریه ماجرا را با جزییات برای قاضی کشیک و کارشناس برق شرح داد.
در اظهارنظرهای اولیه پیمانکاری که داربست‌های بازرسی بدنی پیش از گیتهای هوشمند ورزشگاه آزادی را نصب کرده مقصر این مرگ شناخته شده و با تکمیل پرونده برای بازجویی به مراکز قضایی معرفی خواهد شد. البته هنوز اظهارنظر روشنی در این قضیه انجام نشده و باید منتظر اتمام بررسی‌ها و نظر کارشناسی ماند. 
مرگ عماد صفی یاری دومین حادثه تلخ این روزهای فوتبال ایران است. مرگ‌هایی که واکنش هایی شدید را در میان مخاطبان و هواداران فوتبال برانگیخته است.

گالری تصاویر

پیشخوان روزنامه